حشمت مهاجرانی و خاطره خواهری نداشت که به غفور جهانی بدهد!

آذر ۲۵, ۱۳۹۳ ساعت: ۰۲:۰۸ ق.ظ 743 بازدید ۲ نظر

برنامه 90 برای دوشنبه شب آیتمی ویژه داشت ، ملاقات با حشمت مهاجرانی در امجدیه. سرمربی مشهور ایرانی که اولین بار ایران را به جام جهانی 1978 آرژانتین رساند و در آن بازی ها توانست تیم ملی را صاحب تساوی با اسکاتلند کند ، در گفت و گو با حمیدرضا صدر از خاطرات فوتبالی اش گفت. البته این تنها بخشی از خاطرات مهاجرانی بود که پخش شد و فردوسی پور وعده داد در تعطیلات 50 روزه 90 ، این مستند از شبکه 3 پخش شود.

در بخش های پخش شده از این مستند ، مهاجرانی از روزهای فوتبالش در امجدیه گفت. او وقتی درباره غفور جهانی حرف می زد خاطره ای برای گفتن داشت. آن وقت ها این مربی برای دعوت از غفور زیر سئوال بود چون او بیشتر در زمین می دوید تا اینکه گل بزند ؛« می گفتند حشمت خواهری دارد و غفور قرار است دامادشان شود. او کاری که من خواسته بودم را انجام می داد اما بازی اش را تماشاگراان نمی پسندیدند اما این بازیکن گل مهم ما برای صعود به جام جهانی را زد و هنوز هم مثل برادر کوچکترم است اما ما فقط 5 برادر بودیم و اصلا خواهری نداشتیم که او دامادمان باشد.

او درباره تیم ملی هم گفت:« کی روش در جام جهانی متراکم بازی کرد. فاصله خطوط که کم کنی گل زدن سخت می شود ، این سختی در گلزنی نه فقط برای تیم حریف که برای تیم خودی هم مشکل ساز می شود. کی روش در جام ملتها این طور بازی نمی کند و به نظرم تاکتیکش را عوض می کند. البته من با گلایه هایش درباره اینکه تیم برای قهرمانی در آسیا موفق عمل نکرده ، موافقم. ما از برنامه مان عقبیم.»