حرف‌های جالب گادوین منشا بعد از ثبت قرارداد با پرسپولیس

تیر ۱۱, ۱۳۹۶ ساعت: ۱۷:۱۹ ب.ظ 876 بازدید ۲ نظر
مهاجم نیجریه ای تازه پرسپولیسی ها می گوید در آمادگی کامل به سر می برم و با تمرینات پرفشاری که این روزها پشت سر می گذاریم امید زیادی دارم تا بتوانم خودم را به عنوان آقای گل جدید فوتبال ایران معرفی کنم.

حرف‌های جالب گادوین منشا بعد از ثبت قرارداد با پرسپولیس؛ از شماره پیراهن تا وعده آقای گلی

  گادوین منشا که یکی از اولین خریدهای پرسپولیسی ها در بازار نقل و انتقالات محسوب می شود امروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران اقدام به ثبت قرارداد خود کرد، او به پرسپولیس خوشبین است و می گوید امسال یکی از جام هایی که در آن حضور داریم را به دست  می آوریم. منشا در گفتگویی با خبرنگار “ورزش سه”، در رابطه با شرایط این روزهای خود و پرسپولیس به صحبت پرداخت.

پله پله به سوی سه جام می رویم

پرسپولیس در فصل پیش رو در سه جام خواهد جنگید با توجه به این موضوع بازی هایی که ما در آنها حضور پیدا می کنیم از اهمیت زیادی برخوردار است، ما برای رسیدن به حداقل یکی از این سه جام، پله پله پیش برویم و در نهایت موفق به برتری شویم، در صورتی که بازی های پیش روی خود را با موفقیت به پایان برسانیم می توانیم آماده به دست آوردن موفقیت نهایی شویم، من و تمام بازیکنان تلاش خود را به کار می بندیم تا بتوانیم حداقل به یکی از این سه جام دست پیدا کنیم.

حرف‌های جالب گادوین منشا بعد از ثبت قرارداد با پرسپولیس؛ از شماره پیراهن تا وعده آقای گلی

حرفه ای ترین تیم ها در جمع ۸ تیم آسیا حضور دارند 

البته ما در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ نیز حضور داریم، با توجه به اینکه اکنون در جمع ۸ تیم برتر آسیا قرار داریم باید تلاش بیشتری برای رسیدن به مراحل بالاتر داشته باشیم، اکنون کیفیت این بازی ها به شدت بالا رفته و بهترین تیم های آسیا حضور دارند و باید برای رسیدن به عنوان قهرمانی آسیا بازی های بسیار سختی را با حرفه ای ترین تیم ها پشت سر بگذاریم.

کیفیت طارمی بالاست

من هم مانند تمام بازیکنان پرسپولیس دوست دارم بهترین نتایج را به دست بیاوریم، برای این موضوع باید خط حمله ای قوی داشته باشیم تا از توپ های به دست آمده بهترین استفاده را ببریم، مهدی طارمی بازیکن باکیفیتی است و حدودا یک سالی که در ایران هستم از او شناخت پیدا کردم و می دانم از جمله مهاجمان مهم فوتبال ایران محسوب می شود، در صورتی که وی در تیم باقی بماند می توانیم با یکدیگر زوج خطرناکی را تشکیل دهیم اما در صورتی هم که وی در تیم نماند قطعا سرمربی بهترین شرایط را برای خط حمله به وجود خواهد آورد.

photo_2017-07-02_16-05-01

برانکو یکی از بادانش ترین مربیانی است که دیده ام

برانکو یکی از مربیان بسیار با دانش فوتبال ایران است، واقعا نمی توانم خوشحالی خودم را از تمرینات بسیار حرفه ای که انجام می دهیم پنهان کنم، او برای تمام روزهای و لحظه های تمرین برنامه دارد و این من را خوشحال می کند که دوران آماده سازی خود را کاملا هدفمند پشت سر می گذاریم. تمرینات بسیار سخت و البته باکیفیتی داریم و امیدوارم بتوانیم با این تمرینات آغازی توفانی در لیگ داشته باشیم.

دربی هیچوقت دوستانه نمی شود

نمی دانم چرا می گویند به زودی یک دیدار دوستانه با تیم استقلال خواهیم داشت، از نظر من دربی دوستانه نمی شود، دربی یعنی دو تیم مهم یک شهر به دیدار یکدیگر بروند، تیم هایی که رقیب هم هستند و با این وجود نمی توان به آن لقب دوستانه داد، دربی همیشه مهم است و من این را خوب می دانم.

هر بازیکنی پاس بدهد گل می زنم 

سال گذشته با سیامک نعمتی هم بازی بودم، او بازیکن خوبی است که می تواند برای تیم موثر باشد، من هم در آمادگی کامل به سر می برم، فرقی نمی کند نعمتی یا هر بازیکن دیگری برایم پاس گل بفرستد از آن بهترین استفاده را خواهم برد، اکنون همه تلاشم را به کار بستم تا بتوانم با گل های فراوانی که برای پرسپولیس به ثمر می رسانم خودم را به عنوان آقای گل جدید فوتبال ایران معرفی کنم.

همیشه شماره ۹۰ می پوشم 

پس از حضور در پرسپولیس شماره ۹۰ را انتخاب کردم، همیشه نسبت به این شماره احساس خوبی داشته ام و به همین دلیل وقتی با پرسپولیسی ها به توافق رسیدم گفتم شماره ۹۰ را می خواهم و در نهایت نیز همین اتفاق افتاد، من در تیم پیکان نیز با همین شماره موفق شدم گل های فراوانی به ثمر برسانم.

ممنون همه هواداران هستم 

از همه هواداران پرسپولیس ممنونم، آنها حضور فوق العاده ای در تمرینات دارند و با تشویق های خود ما را حمایت می کنند، از همه آنها ممنونم و می خواهم بدانند که من به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس همه سعی خود را می کنم تا بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم و در مجموع با نتایج موفقی که تیم می گیرد بتوانیم حداقل یک جام به آنها هدیه دهیم.

 

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید