خانه » سیاسی » حجاریان: دولت باید در مقابل فیش های حقوقی فسادهای بزرگ را رو کند

حجاریان: دولت باید در مقابل فیش های حقوقی فسادهای بزرگ را رو کند

دی ۱۱, ۱۳۹۵ ساعت: ۲۲:۴۱ ب.ظ 365 بازدید یک نظر
سعید حجاریان به دیده بان گفت: بعد از ۸۸ رئیس دولت اصلاحات واقعا محصور بود و نمی گذاشتند کار کند. الان هم او محصور است، حالا مقداری بهتر از آقای موسوی.

حجاریان: دولت باید در مقابل فیش های حقوقی فسادهای بزرگ را رو کند

✅ سعید حجاریان به دیده بان گفت: بعد از ۸۸ رئیس دولت اصلاحات واقعا محصور بود و نمی گذاشتند کار کند. الان هم او محصور است، حالا مقداری بهتر از آقای موسوی.

✅ بنده آقای لاریجانی را هم برجامی می دانم. من معتقدم که مجلس ما دو فراکسیون دارد، برجام و نابرجام. برجامی ها طرفدار دولت هستند و با آقای روحانی همراهند. البته یک عده قلیلی وجود دارند که نابرجامی هستند.

✅ من مثل بقیه دوستانم فکر نمی کنم که اصلاح طلبان در مجلس شکست خورده اند، چون برای من در این دوره از مجلس اصلاح طلبی مهم نبوده، بلکه برای بنده نرمال سازی اهمیت داشته و دارد. من برجامی ها را حامی دولت می دانم؛ چه آقای عارف، چه آقای لاریجانی. الان همه خط کشی ها و فراکسیون هایی که در مجلس تشکیل شده برجامی هستند، یک عده کوچکی هستند که به اصطلاح پایداری چی هستند. من قصه را اینطوری می بینم. برای من مهم دولت و همراهی با دولت است. در خصوص نقش آفرینی اصلاح طلبان مانند انتخابات گذشته در انتخابات آینده هم شبکه های اجتماعی موثر خواهد بود. به هر حال شبکه های اجتماعی باعث می شود که  سازمان رای ایجاد کنیم

✅ من فراکسیون امیدی نیستم، من برجامی هستم. به کسانی که فراکسیون امیدی هستند می توانیم بگوییم چرا و چه شد، اما من امیدی نیستم، من برجامی هستم.

✅ به هر حال باید بپذیریم که دولت از ماجرای فیش های حقوقی نامتعارف صدمه خورده است هر چند باید قبل از این ها درباره این موضوع به فکر می افتاد. من تعجب می کنم از دولت که اینقدر دیر عمل کرد، ما سال گذشته فهمیدیم که این اتفاق درباره برخی حقوق ها و دریافت ها افتاده است، پس این دیر عمل کردن اصلا معنایی ندارد.

✅ مشکل ما تجمیع سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی بود، البته دولت قبل حتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی را منحل کرد. دولت یازدهم باید از همان روز اول فعالیت اش آن را احیاء می کرد و نظم را به اقتصاد ایران باز می گرداند.  اگر سازمان اداری و استخدامی را احیاء کرده بود، از همان روز اول ماجرای فیش های حقوقی نامتعارف را می فهمید؛ اما متاسفانه آقای روحانی و دولت در این باره تعلل کردند و امسال آن را احیاء کرده اند. دولت در این خصوص اشتباه کرد.

✅ اینکه عده ای می خواهند داستان فیش های حقوقی نامتعارف را تا انتخابات کش بدهند و پشت سر هم مساله فیش را مطرح کنند، در آن شکی نیست. این هم معنی بودن فیش با ماهی هم جالب است. عده ای می خواهند از این مساله ماهی بگیرند، اما نهنگ های گنده ای که در موضوعات اقتصادی پیش از این شاهد آن بوده ایم را ندیده، نمی بینند و آن را فراموش کرده اند.

✅ مردم باید این نهنگ های اقتصادی بزرگ را بشناسند و دولت باید آن ها را رو کند و بگوید، در این صورت مساله فیش ها گم می شود، البته آقای روحانی هم زرنگ است و می داند با این افراد و این موضوع ها چطور و چگونه باید برخورد کند

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید