علی مطهری:

حادثه برخورد قطار نشانه بی‌انضباطی وزارت راه است/ مسئولان این وزارتخانه باید پاسخگو باشند

آذر ۷, ۱۳۹۵ ساعت: ۱۲:۳۸ ب.ظ 788 بازدید یک نظر
‎علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف نسبت به حادثه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان که باعث کشته شدن 45 نفر از هموطنانمان شد، تاکید کرد: در این حادثه وزارت راه و شهرسازی مسئول است و باید پاسخگوی این واقعه باشد.

علی مطهری:
حادثه برخورد قطار نشانه بی‌انضباطی وزارت راه است/ مسئولان این وزارتخانه باید پاسخگو باشند

‎علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، با ابراز تاسف نسبت به حادثه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان که باعث کشته شدن ۴۵ نفر از هموطنانمان شد، تاکید کرد: در این حادثه وزارت راه و شهرسازی مسئول است و باید پاسخگوی این واقعه باشد.

‎علی مطهری در ادامه با اشاره به لزوم بررسی پرونده این فاجعه و شناسایی مسئول این حادثه با بیان اینکه قطعا مقصر اولیه و اصلی این اتفاق همان مامور کنترل بوده که دچار خطا شده است؛ اظهار داشت: البته همیشه در اینگونه حوادث مسئولان رده بالا هم باید پاسخگو باشند، و لذا باید مسئولان وزارت راه و شهرسازی پاسخگوی این اتفاق باشند.

‎نائب رئیس شورای اسلامی در ادامه گفتگوی خود با انتقاد از شرایط موجود در وزارت راه و شهرسازی گفت: حادثه برخورد دو قطار به هرحال نشانه یک نوع بی انضباطی در کار وزارت راه و شهرسازی است

‎وی در پایان در خصوص موضع مجلس درباره این حادثه اظهار داشت: در حال حاضر باید منتظر پاسخ مسئولان وزارت راه و شهرسازی باشیم تا بعد از آن تصمیم مقتضی گرفته شود.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید