رئال مادرید 1 - بارسلونا 5 / لوپتگی به اخراج نزدیک شد

جشنواره گل بارسلونا در ال کلاسیکو با هت تریک سوارز

آبان ۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۲۰ ب.ظ 124 بازدید بدون نظر
تیم فوتبال بارسلونا با برتری قاطعانه مقابل رئال مادرید به صدر جدول لالیگا بازگشت./طبق ادعای مارکا ژولیان لوپتگی از هدایت رئال مادرید اخراج شد و آنتونیو کونته به زودی جایگزین وی خواهد شد

رئال مادرید ۱ – بارسلونا ۵

جشنواره گل بارسلونا در ال کلاسیکو با هت تریک سوارز

تیم فوتبال بارسلونا با برتری قاطعانه مقابل رئال مادرید به صدر جدول لالیگا بازگشت.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه امشب (یکشنبه) به وقت تهران در ورزشگاه نوکمپ، ال‌‌کلاسیکوی هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) را آغاز کردند که  این نبرد با برتری قاطعانه ۵ بریک بارسلونا به پایان رسید تا این تیم ضمن صدرنشینی، خولن لوپتگی، سرمربی رقیب را تا آستانه اخراج پیش ببرد.

برتری بارسلونا از همان ابتدا مشهود بود و ابتدا کوتینیو در دقیقه ۱۱ روی پاس زیبای آلبا، آبی و اناری‌ها را پیش انداخت. در ادامه خطا روی سوارس با کمک تکنولوژی ویدئویی (VAR) پنالتی تشخیص داده شد و مهاجم اروگوئه‌ای در  دقیقه ۳۰ در جهت حرکت کورتوا گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند. ادامه بازی با میانداری میزبان ادامه یافت و در نهایت نیمه اول با برتری ۲ بر صفر سزاوارانه بارسلونا خاتمه یافت.

رئال مادرید به قصد جبران نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و علاوه بر گل مارسلو در دقیقه ۵۳ تا آستانه به تساوی کشاندن رقابت پیش رفت. این تیم حتی یک بار توپ را به تیرک دروازه کوبید اما بارسلونا پس از این به تعادل کشاندن رقابت، یک بار تیر دروازه را لرزاند و در ادامه توسط سوارس در دقیقه ۷۵  و ۸۳ هت‌تریک رقم زد  و گل ویدال تازه‌وارد در دقیقه ۸۷ برتری ۵ بر یک بارسلونا را رقم زد.

=======================

طبق ادعای مارکا ژولیان لوپتگی از هدایت رئال مادرید اخراج شد و آنتونیو کونته به زودی جایگزین وی خواهد شد

شما هم نظر خود را ارسال کنید