توقیف پراید در اصفهان با 5/5 میلیون تومان جریمه!

آذر ۳۰, ۱۳۹۲ ساعت: ۲۱:۰۲ ب.ظ 2,437 بازدید بدون نظر

یک دستگاه خودروی سواری پراید با پنج میلیون و 580 هزار تومان خلافی و 170 فقره تخلف توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان شناسایی و توقیف شد.

به گزارش یزدیان ، سرهنگ حسین غلامی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در این باره اظهار داشت: صبح امروز یک دستگاه خودروی سواری پراید که قصد ورود به طرح زوج و فرد را داشت توسط ماموران این پلیس متوقف شد.

 وی با بیان اینکه راننده این خودرو فاقد هرگونه مدارک رانندگی و خودرویی بود، گفت: در بررسی ها و استعلامات انجام شده در خصوص سابقه تخلفات مشخص شد، این خودرو دارای پنج میلیون و 580 هزار تومان خلافی می باشد.

وی عنوان کرد: همچنین دارای 30 نمره منفی و 170 فقره تخلف در کارنامه راننده خودرو به ثبت رسیده است که بیشترین تخلفات وی سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه، نبستن کمربند ایمنی، عبور از چراغ قرمز و عدم رعایت حق تقدم است که تمامی این تخلفات در زمره تخلفات حادثه ساز به شمار می آید.

وی گفت: این خودرو براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ منتقل و راننده خودرو نیز پس از اعمال قانون جهت سیر مراحل قانونی به پلیس راهنمایی و رانندگی استان معرفی شد.

به نوشته پلیس، سرهنگ غلامی با بیان اینکه تحقیقات نشان می دهد که تنها یک درصد از جمعیت رانندگان کشور مرتکب تخلفات تکراری می شوند و امنیت راه ها را به هم می ریزند گفت: امیدواریم با اعمال سخت گیری های قانونی از بروز تخلفات در راه های شهری و برون شهری جلوگیری گردد و فرهنگ رعایت قانون را در بین رانندگان بسط و گسترش دهیم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید