توقف مسی و آرژانتین در اولین گام

خرداد ۲۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۰:۰۰ ب.ظ 940 بازدید بدون نظر
دیدار آرژانتین و ایسلند
دو تیم آرژانتین و ایسلند در مسکو برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

توقف مسی و آرژانتین در اولین گام

دو تیم آرژانتین و ایسلند در مسکو برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش یزدیان ، در سومین روز جام جهانی تیم ملی آرژانتین در مسکو برابر ایسلند به میدان رفته است. گزارش لحظه‌به‌لحظه این بازی را درادامه می‌خوانید:

بازی دو تیم با برتری نسبی آرژانتینی‌ها شروع شد و این تیم توپ و میدان را در اختیار گرفته است.

اولین خطر جدی را تاگلیافیکو ایجاد کرد و ضربه سر او با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت. بلافاصله یک دقیقه بعد ایسلند می رفت تا دروازه آرژانتین را باز کند و ضعف خط دفاع باعث تا بیارناسون در آستانه باز کردن دروازه آرژانتین باشد.

در دقیقه ۱۹ آرژانتین موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. سرخیو آگوئرو بعد از تصاحب توپ با یک چرخش توانست دروازه ایسلند را باز کند.

در دقیقه ۲۳ ایسلند خیلی زود گل خورده را پاسخ داد و فینبوگاسون گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه بازی کمی آرام شد و دو تیم به میدان داری پرداختند. ایسلند که گل تساوی را به ثمر رساند نشان داد تیم دست و پا بسته ای نیست.

در اواخر نیمه نخست ایسلند صاحب یکی دو موقعیت خوب برای گلزنی شد که این موقعیت ها نیز از دست رفت و راهی به دروازه کابایرو نداشت و نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی با برتری نسبی آرژانتینی ها همراه بود و این تیم حتی صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که لیونل مسی این ضربه را از دست داد تا بازی همچنان با تساوی یک بر یک در جریان باشد.

در دقیقه ۸۰ مسی می توانست دروازه ایسلند را باز کند ولی شوت زیبای او با فاصله کم به بیرون رفت. در این دقایق ایسلند کاملا به کارهای دفاعی مشغول بود و بازیکنان آرژانتین نیز سراپا حمله بودند ولی نتوانستند از دفاع این تیم عبور کنند.

آرژانتین: ویلی کابایرو، سالویو، اوتامندی، روخو، تاگلیافیکو، بیلیا، ماسچرانو، متسا، مسی، دیماریا و آگوئرو ۱۱ نفر اصلی سن‌پائولی برای مصاف با ایسلند هستند.

ایسلند: هالدورسون، ماگنوسون، سیگوردسون، آرناسون، ساوارسون، بارناسون، هالفردسون، بونارسون، گودمانسون، فینبوگاسون و سیگوردسون.

حال و هوای ورزشگاه اسپارتاک و پنالتی از دست رفته مسی + فیلم

پنالتی از دست رفته مسی
هدر دادن پنالتی توسط لیونل مسی هواداران این تیم را برای کسب نخستین پیروزی در جام جهانی ۲۰۱۸ ناامید کرد.

به گزارش یزدیان ، آرژانتین و ایسلند از ساعت ۱۷:۳۰ در گروه D برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. هواداران دو تیم حضور پر شوری در ورزشگاه داشتند و ورزشگاه اسپارتاک مسکو را پر کردند.

مهم‌ترین صحنه این دیدار پنالتی بود که لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آرژانتینی به هدر داد تا آلبی‌سلسته در کسب نخستین پیروزی ناکام باشند.

پایان دیدار این دو تیم بازیکنان آرژانتین و ایسلند به سمت هواداران خودی رفتند و از آن‌ها بابت حضور در ورزشگاه تشکر کردند. بازیکنان آرژانتین هم دوری را در ورزشگاه اسپارتاک زدند و از هواداران خود که غالب ظرفیت ورزشگاه را تشکیل می‌دادند، قدردانی کردند.

تعدادی از بازیکنان ایسلند در میان تماشاگران رفتند و لباس‌های خود را به آنان هدیه دادند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید