تصویری از ژاپن که جهان را تحت تاثیر قرار داد

تیر ۱۲, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۳۱ ب.ظ 866 بازدید ۲ نظر
رفتار تحسین‌برانگیز بازیکنان و هواداران ژاپن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همه را تحت تاثیر قرار داد...آن‌ها تا آن جایی این مکان‌ را تمیز کردند تا تصویرشان مانند شروع بازی شود. علاوه بر این با یک بنری که در آن به روسی نوشته شده بود "ممنون" با این کشور خداحافظی کردند. این رفتاری نمونه‌ برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ژاپن بود.

تصویری از ژاپن که جهان را تحت تاثیر قرار داد

رفتار تحسین‌برانگیز بازیکنان و هواداران ژاپن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همه را تحت تاثیر قرار داد.

به‌ گزارش یزدیان ‌و ‌به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال ژاپن دیشب (دوشنبه) می‌توانست در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شگفتی‌ساز شود و بلژیک را کنار بزند. با این حال آخرین ضد حمله بازی توسط بلژیکی‌ها به گل تبدیل شد و رویای سامورایی‌ها بر باد رفت. ژاپن با وجود این که دو بر صفر از حریف اروپایی‌اش پیش افتاده بود در نهایت بازی را سه بر دو واگذار کرد. تیم آسیایی سر بلند جام جهانی را ترک کرد و نمایش خیلی خوبی را در این بازی‌ها بر جای گذاشت.

هم‌چنین هواداران این تیم از بهترین‌ها بودند. آن ها پس از پایان بازی‌های تیم‌شان به تمیز کردن ورزشگاه  می‌پرداختند و زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کردند. این عمل در میان اروپایی‌ها کم‌تر دیده می‌شود. با این حال در بازی دیشب تنها هواداران این کار را انجام ندادند،‌ بلکه بازیکنان تیم‌ ‌ملی ژاپن نیز حتی با وجود این شکست تلخ به تمیز کردن رختکن پرداختند.

آن‌ها تا آن جایی این مکان‌ را تمیز کردند تا تصویرشان مانند شروع بازی شود. علاوه بر این با یک بنری که در آن به روسی نوشته شده بود “ممنون” با این کشور خداحافظی کردند. این رفتاری نمونه‌ برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ژاپن بود.

تیم ملی فوتبال ژاپن

کادر تیم ملی ژاپن علاوه بر تمیز کردن کل رختکن با نوشتن “ممنون از پذیرایی” به زبان روسی از روسیه بابت میزبانی تشکر کردند و به کشور خود بازگشتند.

رختکن ژاپن پس از بازی با بلژیک

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید