تجمع مردمی در مشهد + تصاویر

دی ۷, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۳۴ ب.ظ 530 بازدید بدون نظر
در تظاهرات مشهد که با عنوان «نه به گرانی» آغاز شد، شعارهایی علیه دولت و با انتقاد از وضع معیشت سر داده شد ولی بعد از آن با شعارهای تند ضد حکومتی همراه شد و تجمع به درگیری با نیروی های پلیس کشیده شد./فرماندار مشهد در خصوص تجمع اعتراضی امروز در این شهر گفت که این تجمع غیر قانونی بود و تعدادی نیز بازداشت شدند.

تجمع مردمی در مشهد

 جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر امروز در اعتراض به گرانی و اوضاع معیشتی دست به تظاهرات و تجمع زدند. در تظاهرات مشهد که با عنوان «نه به گرانی» آغاز شد، شعارهایی علیه دولت و با انتقاد از وضع معیشت سر داده شد ولی بعد از آن با شعارهای تند ضد حکومتی همراه شد و تجمع به درگیری با نیروی های پلیس کشیده شد. عکس های تظاهرات امروز مشهد را در ادامه ببینید…

 

 

 

تظاهرات, مشهد, نظاهرات مشهد, تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز مشهد, راهپیمایی مشهد, راهپیمایی امروز مشهد, تظاهرات امروز در مشهد, ماجرای تظاهرات در مشهد, تظاهرات امروز, تجمع مشهد, تجمع در مشهد, تجمع مردم مشهد, امروز مشهد, در مشهد چه خبر است, تجمع مشهد, مجوز تجمع مشهد, فرمانداری مشهد, فرمانداری مشهد, عکس تظاهرات مشهد, عکس راهپیمایی مشهد, عکس تظاهرات امروز مشهد, نه به گرانی, تجمع نه به گرانی, عکس تظاهرات در مشهد, عکس تجمع امروز مشهد,
جمعی از مردم مشهد در اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی و رکود در بازار با حضور در مقابل شهرداری این شهر درخواست های خود از دولت را برای بهبود اوضاع اقتصادی بیان کردند.
صبح امروز جمعی از مردم مشهد در اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی و رکود در بازار با حضور در مقابل شهرداری این شهر درخواست های خود از دولت را برای بهبود اوضاع اقتصادی بیان کردند. سپس تجمع از شعارهای دولتی به شعارهای تند ضد حکومتی تبدیل شد.

براساس همین گزارش نگرانی از افزایش قیمت حامل های انرژی یکی دیگر از نگرانی ها تجمع کنندگان این تجمع بود.
مردم در این تجمع بدون مجوز، با شعارهای علیه، رکود، اختلاس، وعده های برزمین مانده از مسئولان خواستند تا با پیاده کردن واقعی اصول اسلامی با مفسدان اقتصادی مقابله کنند.
تجمع مشابهی نیز در شهرهای نیشابور و کاشمر برگزار شد.
بنا بر اطلاعیه صادر شده از سوی روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد هیچ سازمان ، تشکل یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی در این خصوص صادر نشده است.
 

تعدادی از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی امروز مشهد بازداشت شدند

فرماندار مشهد در خصوص تجمع اعتراضی امروز در این شهر گفت که این تجمع غیر قانونی بود و تعدادی نیز بازداشت شدند.

 تعدادی از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی امروز مشهد بازداشت شدند

محمدرحیم نوروزیان، فرماندار مشهد در واکنش به تجمع “نه به گرانی” که امروز در میدان شهدا این شهر برگزار شد، گفت: این تجمع غیرقانونی بود و مجوزی برای برگزاری آن صادر نشده بود با این حال تعدادی از افراد در میدان شهدا تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری “ایسنا”، نوروزیان افزود: با این وجود نیروی انتظامی به آنان تذکرات لازم را داد و بسیار با مدارا با آن‌ها برخورد کرد.

نوروزیان با بیان اینکه سعی بر این بود که مشکلی ایجاد نشده و عده‌ای از آن سوء‌استفاده نکنند، تصریح کرد: بر این اساس تذکراتی به این افراد داده شد و آن‌ها مدتی در میدان شهدا حضور داشتند و پس از آن متفرق شدند. همچنین تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند.

فرماندار مشهد اظهار داشت: این تجمع کنترل شد و اتفاق خاصی در آن رخ نداد و در حال حاضر تجمع پایان یافته است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید