به رغم جدی شدن دوباره پیشنهاد آفریقای جنوبی کی روش احتمالا در ایران می ماند

تیر ۱۷, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۵:۵۰ ب.ظ 2,593 بازدید بدون نظر

کارلوس کی روش که آماده می شود تا مهمان ویژه بازی برزیل و آلمان باشد، با پیشنهاد جدی دوباره از سوی آفریقای جنوبی مواجه شده است اما هنوز اولویت اولش تمدید قرارداد با تیم ملی ایران است. فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی که یک بار با کی روش به جام جهانی صعود کرده است، دوباره به سرمربی اسبقش پیشنهاد داده تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

آنها همچنان کارلوس کی روش را به استفان کشی دیگر گزینه جدی شان ترجیح می دهند و اعتقاد دارند او بهتر از رقیب نیجریه ای می تواند حاشیه های درون تیمی را جمع کند و همدلی برای بازیکنانش بوجود بیاورد. به همین دلیل هم هست که برای چندمین بار در 6 ماه گذشته پیشنهادی را برای کارلوس فرستاده اند اما سرمربی تیم ملی که قراردادش با تیم ملی ایران تا پایان ماه جولای است، همچنان به انتظار نشسته تا ببیند مذاکرات با فدراسیون ایران به کجا می کشد.

او که در گفت و گو خبرآنلاین گفته بود حاضر نیست درباره جزئیات قراردادش چیزی بگوید، در گفت و گو با دوستان نزدیک ایرانی اش وقتی بحث به بسته پیشنهادی ایرانی شده با لبخندی گفته است: «Intresting!»

او می گوید این قرارداد بندهایی دارد که باید در مذاکرات رودررو حتما درباره اش با فدراسیون ایران حرف بزند. بدون شک 3 بند:« امکانات ، دستیاران و سرپرست » نکاتی هستند که او برای پذیرش شان با فدراسیون چالش خواهد داشت اما درباره آپشن مالی شاید با کمی بالا و پایین این پیشنهاد را بپذیرد تا در ایران بماند و هم برای قهرمانی جام ملتهای آسیا خیز بردارد و هم به کار بلندمدت در تهران فکر کند.

باید دید کی روش حاضر به همکاری با علی فتح الله زاده به عنوان گزینه جدید کفاشیان برای نشستن در کنار سرمربی تیم ملی به عنوان مدیر تیم و مدیر کمیته تیم های ملی می شود؟

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید