برانکو: طارمی و نوری را می‌خواهیم/ جذب ضرغام اسماعیل سخت است

تیر ۸, ۱۳۹۴ ساعت: ۰۳:۰۳ ق.ظ 946 بازدید بدون نظر

برانکو ایوانکوویچ پس از جلسه کادر فنی پرسپولیس خاطرنشان کرد: طاهری با مشکلات زیادی مواجه است و تلاش می‌کند که بهترین شکل ممکن مشکلات را رفع نماید. پیامی که به هوادارن می‌دهیم این است که برای تشکیل سریع‌تر تیم فعالیت و در چارچوب انتظارات آنها عمل کنیم چرا که پرسپولیس بهترین هواداران دنیا را دارد.

وی در ادامه با اشاره به جلسه‌ای که لحظاتی پیش در باشگاه پرسپولیس به اتمام رسید، گفت: با کادر فنی و کریم باقری جلسه داشتیم. درباره مشکلات باشگاه صحبت کردیم و این مسائل معمولی است؛ چرا که مسائلی پیش‌روی تیم است که باید حل شود. ظرف دو، سه روز آینده کار را با سرعت بیشتری پیش می‌بریم، چرا که باشگاه با مشکلات عدیده‌ای از قبل دست و پنجه نرم می‌کند و طاهری یک هفته است که به عنوان سرپرست منصوب شده است و اگر هم بخواهد یک تنه کار کند، نمی‌تواند کار را پیش ببرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جذب ضرغام اسماعیل، مدافع چپ عراقی نیز عنوان کرد: او بازیکن بسیار خوبی است که من از جام ملت‌ها با او آشنا هستم. این قبیل بازیکنان خیلی گران‌اند. طاهری قول داد که بهترین بازیکنان را جذب کند، هر چند که در اختیار گرفتن چنین بازیکنانی بسیار سخت است.

ایوانکوویچ در مورد لیست ورودی‌ها و خروجی‌های پرسپولیس نیز بیان کرد: اسامی که به باشگاه ارائه شده راز است؛ چرا که در خصوص برخی نفرات تبلیغات انجام می‌شود و به سختی می‌توان آنها را جذب کرد. درباره مربی بدنساز نیز ظرف 48 ساعت آینده نیز همه چیز مشخص می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به مشخص شدن وضعیت اومانا مدافع تیم پرسپولیس در فصل گذشته، اظهار کرد: اومانا بازیکن ماست و قرار است با کاستاریکا در جام کونکاکاف شرکت کند. اگر بشود شرایط را فراهم می‌کنیم تا او کاستاریکا را در این جام همراهی نکند و به جمع تیم ملحق شود.

سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه و درباره اینکه به محمد نوری و مهدی طارمی پیشنهادهایی از باشگاه‌های حوزه خلیج‌فارس شده است، خاطرنشان کرد: این که یک بازیکن با پیشنهاد مواجه می‌شود برای باشگاه امتیاز است اما این بازیکنان خودشان باید در این باره تصمیم بگیرند و ما علاقه‌مند هستیم آنها را حفظ کنیم اما آنها خودشان هستند که تصمیم می‌گیرند.

برانکو در پایان در پاسخ به این که ممکن است پس از شکایت برخی بازیکنان پرسپولیس این تیم فصل بعد را با کسر امتیاز آغاز کند، گفت:‌ این سوالات مربوط به بخش حقوقی باشگاه می‌شود. در هر حال هر کس به دنبال حقوق خودش است و چه باشگاه چه بازیکن از این موضوع مستثنی نیستند. فیفا خیلی سختگیرانه در خصوص حفاظت منافع بازیکنان و مربیان عمل می‌کند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید