فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای

ایران ۳(۳) – روسیه ۳(۱)؛ صعود ایران به عنوان تیم اول به مرحله نیمه نهایی

آبان ۱۳, ۱۳۹۵ ساعت: ۲۲:۲۳ ب.ظ 461 بازدید یک نظر
در ضربات پنالتی که به صورت تک به تک زده می‌شود سید علی ناظم، محمدعلی مختاری و محمد احمدزاده موفق به گلزنی شدند تا روسیه که از دو پنالتی اول یکی را از دست داده بود در شب درخشش پیمان حسینی دروازه‌بان ایران و قبول شکست 6 امتیاز بماند و پس از شاگردان میرشمسی که 7 امتیازی شدند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.
قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در آسیا

فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای

ایران ۳(۳) – روسیه ۳(۱)؛ صعود ایران به مرحله نیمه نهایی

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد روسیه را شکست دهد.

 تیم ملی ایران که در گروه B جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی قرار گرفته بود در دو بازی ابتدایی خود توانست آمریکا را با نتیجه ۶ بر ۲ و مصر را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد و با تفاضل گل کمتر نسبت به روسیه، در رده دوم گروه خود قرار بگیرد.

شاگردان محمدحسین میرشمسی از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در آخرین بازی گروهی برای تعیین صدرنشین گروه B مقابل روسیه قهرمان دو دوره جام جهانی قرار گرفتند و با وجود اینکه با گل‌های مسلم مسیگر، مصطفی کیانی و فرید بلوک‌باشی با نتیجه ۳ بر ۲ پیش بودند در ۵۵ ثانیه مانده به پایان مسابقه توسط الکسی ماکاروف دروازه‌شان را باز شده دیدند.

تساوی ۳ بر ۳ در پایان سه نیمه وقت معمول و ۳ دقیقه وقت اضافه تغییر نکرد تا ضربات پنالتی مشخص کننده برنده این دیدار و صدرنشین گروه دوم باشد.

در ضربات پنالتی که به صورت تک به تک زده می‌شود سید علی ناظم، محمدعلی مختاری و محمد احمدزاده موفق به گلزنی شدند تا روسیه که از دو پنالتی اول یکی را از دست داده بود در شب درخشش پیمان حسینی دروازه‌بان ایران و قبول شکست ۶ امتیاز بماند و پس از شاگردان میرشمسی که ۷ امتیازی شدند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

بازی‌های مرحله نیمه نهایی فردا جمعه برگزار می‌شود که تیم‌های برزیل و روسیه دو قدرت فوتبال ساحلی جهان مقابل هم قرار می‌گیرند و تیم ملی ایران به مصاف هائیتی خواهد رفت.

 

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید