امان از دیرک دروازه شمالی!

ایران۴-۵ تاهیتی/حذف تیم ملی فوتبال ساحلی از جام جهانی

تیر ۲۶, ۱۳۹۴ ساعت: ۰۰:۰۷ ق.ظ 1,037 بازدید بدون نظر
تیم ملی فوتبال ساحلی در عین شایستگی از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال کنار رفت.

در آخرین بازی از مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی فوتبال ساحلی در پرتغال از ساعت ۱۸ به وقت محلی(۲۲ به وقت ایران) تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در ورزشگاه اسپینیو به مصاف تاهیتی، تیم نخست گروه D رفت و مقابل این حریف با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و از صعود به مرحله نیمه‌نهایی باز ماند.

در این دیدار محمد احمدزاده(۱۳)، مهران مرشدی(۱۴)،مسلم مسیگر(۲۷ از روی نقطه پنالتی) و محمد مختاری(۳۱) برای ایران و بِنِت(۱۰، ۱۴)، تپا(۲۷)، لی فونگ کویی(۳۰) و تایاروی(۳۲) برای تاهیتی موفق به گلزنی شدند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که بازیکنان ایران چهار بار دیرک دروازه تاهیتی را به لرزه درآوردند تا اوج بدشانسی تیم ملی فوتبال ساحلی نشان داده شود. در این مسابقه فرید بلوک‌باشی و بِنِت از داور کارت زرد دریافت کرد.

بدین ترتیب شاگردان مارکو اوکتاویو نتوانستند حریف ایتالیا در دیدار ماقبل فینال باشند. البته ایران دو مصدوم داشت. علی نادری و حسن عبدالهی دو بازیکن اصلی تیم ملی بودند که به دلیل مصدومیت نتوانستند برای تیم ملی فوتبال  ساحلی بازی کنند. البته نادری به همراه تیم ملی به پرتغال رفت و گفته شد که مصدمیتش درست شده اما در پرتغال و درتمرینات دوباره مصدوم شد. عبداللهی در ایران ماند.

در دیگر بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی ایتالیا ۳ بر ۲ از سد ژاپن گذشت، روسیه ۶ بر ۵ برزیل را شکست داد و پرتغال نیز ۷ بر ۳ مقابل سوئیس به برتری دست یافت. در مرحله نیمه نهایی ایتالیا به مصاف تاهیتی می رود و روسیه با پرتغال جدال خواهد کرد.

دانلود خلاصه بازی

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید