حسین کروبی خبر داد

اولین دیدار یک فعال سیاسی با کروبی در حصر پس از ۷ سال

مهر ۲۷, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۰۶ ب.ظ 685 بازدید یک نظر
«حسین کروبی» فرزند شیخ مهدی کروبی،از دیدار «اسماعیل دوستی» با پدرش به عنوان اولین دیدار یک فعال سیاسی با محصورین پس از ۷ سال خبر داد و گفت که شورای امنیت ملی، تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند.

حسین کروبی خبر داد

اولین دیدار یک فعال سیاسی با کروبی در حصر پس از ۷ سال

«حسین کروبی» فرزند شیخ مهدی کروبی، در گفت‌وگویی با خبرنگاران انصاف نیوز از دیدار «اسماعیل دوستی» با پدرش  به عنوان اولین دیدار یک فعال سیاسی با محصورین پس از ۷ سال خبر داد و گفت که شورای امنیت ملی، تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند.

حسین کروبی که بعدازظهر چهارشنبه میهمان اولین گعده‌ی هفتگی انصاف نیوز بود، گفت: آقای دوستی که از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هستند را هفته‌ی گذشته نزد حاج آقا بردند. البته مدتی قبل آقای شمخانی، دبیر شورای امنیت، این موضوع را  به اطلاع نمایندگان مجلس که عضو کمیته رفع حصر هستند رسانیده بود و آن‌جا، گفته بود که می‌خواهیم بعضی از دوستان را نزد آقای کروبی و موسوی ببریم.

او درباره‌ی این که آیا این تنها دیدار بوده، گفت: بله در حال حاضر اولین ملاقات است البته  خود آقای دوستی هم بسیار تعجب کردند که دیدند آقای کروبی بعد از نزدیک به هفت سال حصر، شاداب و از لحاظ روحی و جسمی در شرایط مطلوبی هستند.

وی در پاسخ به اینکه آیا آقای دوستی در دیدارشان پیغامی را برد‌ه یا آورده است، یا خیر، گفت: خیر، پیغام خاصی نبود و به‌صورت یک دیدار عادی بوده است. البته شنیدم شورای امنیت،  تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند  با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند، این موضوع را با آقای کروبی شروع کردند. آقای دوستی هم به سبب لُر بودن و هم  به‌سبب شورای مرکزی حزب بودن، برای اولین ملاقات انتخاب شده است. امیدوار هستم هر چی زودتر مصوبات شورای امنیت که بعد از نزدیک هفت سال مصوب شده که  یکی از آنها عادی شدن دیدار فرزندان با اقای موسوی و خانم رهنورد است اجرایی شود. غیر از آقای دوستی، معاون اطلاعات،  هم چندباری به دلیل در جریان قرار گرفتن وضعیت آقای کروبی از نزدیک به دیدار ایشان رفته است و وزیر بهداشت هم به دلیل چندین عمل جراحی آقای کروبی، هشت باری به دیدارشان رفته است.

 

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

انتهای پیام

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید