الوصل ۰ – ۱ پرسپولیس؛ پرسپولیس آبروی فوتبال ایران

اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۳:۵۸ ب.ظ 653 بازدید بدون نظر
پرسپولیس با ارائه یک بازی حساب شده توانست یک بر صفر الوصل را شکست دهد تا تنها نماینده پیروزی کشورمان در هفته چهارم باشد.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا- گروه C

الوصل ۰ – ۱ پرسپولیس؛ پرسپولیس آبروی فوتبال ایران/ عیدی ۳ امتیازی سرخپوشان به هواداران

 پرسپولیس با ارائه یک بازی حساب شده توانست یک بر صفر الوصل را شکست دهد تا تنها نماینده پیروزی کشورمان در هفته چهارم باشد.  در یکی از دیدارهای دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم های الوصل امارات و پرسپولیس برابر هم صف آرایی صف آرایی کردند.شاگردان برانکو در این بازی به غیر از دقایق ابتدایی نیمه اول، در طول ۹۰ دقیقه توپ و میدان را در اختیار داشتند و با گلی که کمال کامیابی نیا در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند موفق به شکست یک بر صفر الوصل شدند.

در بازی دیگر این گروه السد در زمین خود با نتیجه قاطع ۴ بر صفر نسف قارشی را شکست داد تا با ۱۲ امتیاز در صدر جدول گروه C قرار بگیرد.پرسپولیس هم با ۱۲ امتیاز و به علت شکست در بازی رودر رو مقابل السد، در رده دوم قرار دارد و نسف قارشی ۶ امتیازی سوم است.

الوصل نیز با شکست در این دیدار بدون امتیاز با این رقابت ها وداع کرد.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار همراه شوید:

داور وسط: ما نینگ                   کمک ها:  کاو یی  – شی ژانگ

اخطار:عبدالله النغبی (۱۶)، یوسف عبدالله (۲۱) و عبدالله صالح (۳۱)  الوصل / شجاع خلیل زاده (۴۵) پرسپولیس

پرسپولیس2

الوصل ۰ – ۱ پرسپولیس (کمال کامیابی نیا دقیقه ۳۷): ارسال ماهینی از روی موقعیت ایستگاهی را کمال کامیابی نیا بالاتر از مدافعان الوصل با ضربه سر به گل اول سرخپوشان تبدل کرد.

 

 

ترکیب الوصل:

یوسف عبدالله، سالم جمعه اواد، عبدالله جاسم علی، عبدالله صالح،هزا سالم محمد، علی سالمین البلوشی، آنتونی کاسرس، رونالدو مندز، فابیو لیما، عبدالله النغبی و علی صالح علی 

پرسپولیس-الوصل-2

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، حسین ماهینی، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری،‌ کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری(۳۱- گادوین منشا)، فرشاد احمدزاده، علی علیپور(۸۶- شایان مصلح) و سیامک نعمتی(۶۰-احمد نوراللهی) 

 

گزارش بازی؛ نیمه اول

دقیقه ۰۴: اولین حمله را بازیکنان الوصل به روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند، پاس در عرض مندز برای النغبی، که ضربه این بازیکن از درون محوطه جریمه را بیرانوند با واکنش خوب خود مهار کرد.

دقیقه ۰۵: سانتر بازیکنان الوصل از جناح چپ در تیر دو به لیما رسید، و این بازیکن دروازه خالی را به بیرون زد.

دقیقه ۱۸: بعد از دو موقعیتی که الوصل به روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد، بازیکنان پرسپولیس توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد فرصت گلزنی ناکام بودند.

دقیقه ۲۲: موقعیت ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه برای پرسپولیس به دست آمد، اما شوت پرقدرت نعمتی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

پرسپولیس-الوصل-1

دقیقه ۲۷:سانتر وحید امیری از جناح چپ، پشت محوطه جریمه له علیپور رسید اما شوت این بازیکن را دروازه بان الوصل به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۳۱: باز هم پشت محوطه جریمه بازیکنان پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شدند اما سانتر بی دقت انصاری این موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه ۴۳: سیامک نعمتی با توپ ربایی صاحب فرصت شد اما پاس رو به جلوی او برای علیپور به این بازیکن نرسید.

 

گزارش بازی؛ نیمه دوم

دقیقه ۴۷:ارسال کرنر بازیکنان پرسپولیس به روی دروازه الوصل با ضربه سر شجاع خلیل زاده می رفت تا به گل دوم تبدیل شود اما  مدافع الوصل توپ را از روی خط برگشت داد.

دقیقه ۵۰: اشتباه وحشتناک صادق محرمی مهاجم الوصل را صاحب موقعیت تک به تک کرد، که شوت سرکش این بازیکن با اختلاف اندگ از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: حرکت خوب بازیکنان الوصل از سمت راست با شوت زمینی مهاجم الوصل همراه شد که بیرانوند با پا توپ را برگشت داد.

پرسپولیس-الوصل-2333

دقیقه ۵۸: منشا با ضربه سر احمدزاده را صاحب موقعیت کرد اما شوت کم جون احمدزاده را دروازه بان الوصل به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۶۱: پاسکاری خوب بازیکنان پرسپولیس با سانتر احمد نورالهی در موقعیت عالی به علیپور رسید و ضربه سر مهاجم پرسپولیس را یوسف در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۵: پاس در عمق منشا برای علیپور این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه آرام این بازیکن به راحتی در دستان دروازه بان قرار گرفت.

دقیقه ۶۶: شوت محکم مندز از پشت محوطه جریمه را بیرانوند با جایگیری خوب خود مهار کرد.

دقیقه ۶۹: حرکت خوب صادق محرمی و سانتر او در تیر دوم به احمدزاده رسید، اما شوت محکم این بازیکن پس از برخورد به مدافع الوصل به کرنر رفت.

دقیقه ۷۳: باز هم فرار صادق محرمی از سمت راست پرسپولیس را صاحب موقعیت کرد، سانتر محرمی روی تیر یک به احمدزاده رسید که ضربه سر این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۱:شوت از راه دور سالمین بدون اینکه خطری را متوجه دروازه پرسپولیس کند، از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲+۹۰: منشا پس از جا گذاشتن مدافع الوصل با دروازه بان تک به تک شد اما شوت او به جایی رفت که دروازه بان الوصل حضور داشت.

شما هم نظر خود را ارسال کنید