اعطای دکترای مدیریت دانشگاه Mikimoto ژاپن به دکتر میرزامحمد کاظمینی

تیر ۱۱, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۱۶ ب.ظ 1,180 بازدید بدون نظر
در اجلاس بین‌المللی تعالی کسب و کار در دوران رکود به روش مدیریتی ژاپن، با توجه به تألیفات مرجع و نقش‌آفرینی دکتر میرزامحمد کاظمینی در زمینة علوم اجتماعی، حفظ تاریخ و تمدن و تأسیس موزة بزرگی که دارندة اولین لوح طلایی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران است، پس از ارزیابی و مشاورة دانشگاه تهران، دانشگاه Mikimoto ژاپن دکترای افتخاری به ایشان اهداء نمود.

اعطای دکترای مدیریت دانشگاه Mikimoto ژاپن به دکتر میرزامحمد کاظمینی


در اجلاس بین‌المللی تعالی کسب و کار در دوران رکود به روش مدیریتی ژاپن، با توجه به تألیفات مرجع و نقش‌آفرینی دکتر میرزامحمد کاظمینی در زمینه علوم اجتماعی، حفظ تاریخ و تمدن و تأسیس موزه بزرگی که دارنده اولین لوح طلایی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران است، پس از ارزیابی و مشاوره دانشگاه تهران، دانشگاه Mikimoto ژاپن دکترای افتخاری به ایشان اهداء نمود.

در این مراسم که در تهران، سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، طی آیین ویژه‌ای، حکم دکترای افتخاری به همراه مدال و نشان زرّین دانشگاه میکی‌موتو به ایشان اهداء گردید. در این همایش، دکتر سعید شهبازمرادی از دانشگاه تهران و Dr. Wu Jian از دانشگاه میکی‌موتو ژاپن سخنرانی نمودند.
دکتر میرزامحمد کاظمینی، دانش‌آموخته دکترای تاریخ از دانشگاه سوربن فرانسه و کارشناسی‌ارشد مدیریت دولتی می‌باشد.
مرکز ارائه آثار و تألیفات ایشان، مؤسسه فرهنگی ریحانه‌الرسول بوده و موزه موقوفه کاظمینی در یزد همه‌روزه پذیرای بازدیدکنندگان می‌باشد.

اعطای دکترای مدیریت دانشگاه Mikimoto ژاپن به دکتر میرزامحمد کاظمینی

شما هم نظر خود را ارسال کنید