اسماعیل گرامی‌ مقدم: هزینه ادامه حصر برای حاکمیت سنگین‌تر خواهد بود

دی ۲۳, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۲:۴۷ ب.ظ 507 بازدید بدون نظر
ما نشانه‌ای از برداشتن حصر از محصورین در سال ۹۶ را نداشتیم و صرفا در گفتار، برخی آقایان اظهار می‌کردند که احتمال برداشتن حصر وجود دارد که البته آن هم بیشتر از طرف اصلاح‌طلبانی که در دولت حضور داشتند، مطرح می‌شد.

اسماعیل گرامی‌مقدم: هزینه ادامه حصر برای حاکمیت سنگین‌تر خواهد بود

🔹اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگوی حزب اعتمادملی با اشاره به صحبت‌های اخیر محمدرضا باهنر درباره رفع حصر ضمن تاکید بر این موضوع که صحبت آقای باهنر خلاف واقعیت است، بیان کرد:

🔹ما نشانه‌ای از برداشتن حصر از محصورین در سال ۹۶ را نداشتیم و صرفا در گفتار، برخی آقایان اظهار می‌کردند که احتمال برداشتن حصر وجود دارد که البته آن هم بیشتر از طرف اصلاح‌طلبانی که در دولت حضور داشتند، مطرح می‌شد.

🔹حتی می‌دیدیم دستگاه‌های امنیتی و قضایی هیچ‌گونه واکنشی در این باره نشان نمی‌دادند یا خلاف این اظهارات و امیدواری به برداشتن حصر بر طبل ناامیدی می‌کوبیدند و می‌گفتند که حصر برداشته نخواهد شد.

در ارتباط بوده که بخواهد از مشورت آنها استفاده کند و ‌‌نامه‌ای بنویسد که منجر به عدم برداشتن حصر شود؟

🔹 جواب آن نامه آقای کروبی متوقف شدن، رفع حصر نیست بلکه می‌توانستند به آن اگر پاسخی وجود داشت، پاسخ‌ منطقی بدهند نه اینکه کلا مسئله حصر را بردارند.

🔹هر چقدر که این حصر طولانی شود هزینه کسانی که حصر را تحمیل کردند هم افزایش پیدا می‌کند، بنابراین عقلانی و در راستای منافع ملی است که هر چه زودتر حصر برداشته شود.

🔹بهتر است این بهانه‌های بنی‌اسرائیلی را هم کنار بگذاریم که یک روز آقای کروبی بیانیه داد، پوست خربزه انداختند و … اینها بهانه‌های بنی‌اسرائیلی است.

🔹صرفا آقایان می‌فرمایند چه تضمینی است. مگر برای انتقاد کردن باید کسی تضمین بدهد؟ حصر برداشته شود بسیاری از هزینه‌هایی که به کشور تحمیل شده از بین می‌رود، چهار تا نقد هم بکنند مگر با نقد، به کشور هزینه تحمیل می‌شود.

🔹فکر می‌کنم تا به حال آقایان اشتباه کردند و از این به بعد هم که این حصر ادامه پیدا کند هزینه‌ آن برای حاکمیت سنگین‌تر خواهد بود. / اعتمادآنلاین

شما هم نظر خود را ارسال کنید