استقلال مقابل الجزيره متوقف شد / تراکتورسازی باخت

اسفند ۲۷, ۱۳۹۲ ساعت: ۲۱:۴۴ ب.ظ 2,152 بازدید بدون نظر

 دو تيم فوتبال استقلال و الجزيره امارات از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند تا سومين ديدار خود را برگزار کنند که اين ديدار با تساوي 2 بر 2 به پايان رسيد. براي الجزيره امارات بارادا (4 و 55) و براي استقلال محمد قاضي(17) و حنيف عمران‌زاده (65)گلزني کردند.

نيمه نخست

در دقيقه 4 استقلال نظري توانست با سانتر حيدري تهديدي روي دروازه الجزيره ايجاد کند اما در دقيقه 6 بارادا توپ را به گوشه دروازه رحمتي فرستاد تا استقلال يک بر صفر عقب بيفتد.

در دقيقه 17 محمد قاضي که بين مدافعان الجزيره در محوطه جريمه جاگيري مناسبي داشت توانست توپي را که حيدري روي سر او فرستاده بود را با تور دروازه خسيف آشنا کند.

در دقيقه 24 بيک‌زاده پا به پاي مهاجم الجزيره در محوطه جريمه حرکت کرد و پس از واژگون شدن اين بازيکن در شرايطي که صحنه مشکوک به نظر مي‌رسيد داور اعتقادي به پنالتي به سود الجزيره نداشت.

خسرو حيدري که با سانترهاي خود موقعيت‌هاي استقلال را تدارک ديده بود در دقيقه 30 خودش با توپ وارد محوطه جريمه شد اما مزاحمت مدافع الجزيره باعث شد اين توپ به کرنر تبديل شود.

الجزيره‌اي‌ها که چند دقيقه‌اي موقعيت خاصي نصيب‌شان نشده بود از سمت چپ دروازه استقلال حمله کردند اما رحمتي با بستن زاويه دروازه مانعع گل شدن ضربه مهاجم سرخپوشان اماراتي شد.

در دقيقه 41 باز هم استقلالي‌ها به سمت دروازه الجزيره حمله کردند اما مقاومت مدافعان الجزيره مانع شد تا عمران‌زاده از توپ استفاده کند. در نهايت 45 دقيقه اول با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

نيمه دوم

در ابتداي اين نيمه محمد قاضي با يک شوت از پشت محوطه جريمه الجزيره دروازه اين تيم را تهديد کرد تا نشان دهد استقلال براي کسب پيروزي نيمه دوم را آغاز کرده است.

در دقيقه 55 بارادا روي خط محوطه جريمه صاحب توپ شد و در حالي که چند مدافع استقلال را اطراف خودش مي‌ديد با عبور از آنها توانست دروازه رحمتي را براي دومين بار باز کند.

در دقيقه 61 بارادا يک بار ديگر در موقعيتي که کاملا شبيه موقعيت گل دوم بود قرار گرفت و به توپ ضربه زد اما با اختلاف کمي توپ از کنار دروازه به بيرون رفت.

حنيف عمران‌زاده در دقيقه 65 روي سانتر ايمان مبعلي که در نيمه دوم به زمين آمده بود بازي را به تساوي کشاند.

در دقيقه 75 مبخوت که چند دقيقه قبل به ميدان آمده بود با يک شوت دروازه رحمتي را تهديد کرد اما رحمتي توپ را دفع کرد، توپ برگشتي را سايسيدو توانست دروازه را براي سومين بار باز کند اما داور اين گل را آفسايد اعلام کرد.

عبدالله موسي در دقيقه 80 با يک شوت محکم از روي خط محوطه جريمه دروازه رحمتي را تهديد کرد اما دروازه‌بان استقلال اين توپ را به کرنر فرستاد.

محمد قاضي در دقيقه 80 يکبار ديگر با شوت خود دروازه الجزيره را تهديد کرد اما خسيف توپ را به کرنر فرستاد. 5 دقيقه پس از اين موقعيت بيک‌زاده از سمت چپ دروازه توپي را سانتر کرد اما عمران‌زاده در شرايطي نامتعادل نتوانست با ضربه سر استقلال را پيش بيندازد

در دقايق پاياني قاضي فرصت بسيار خوبي را از دست داد، همچنين ضربه بارادا در لحظات پاياني به تير دروازه استقلال برخورد کرد تا اين بازي با تساوي 2-2 خاتمه يابد.

استقلال با اين تساوي از 3 بازي خود تنها يک امتياز کسب کرده و همچنان در حسرت برد در اين دوره از مسابقات ماند.

 ***

ليگ قهرمانان آسيا ؛ تراکتورسازي مقابل العين شکست خورد

 تراکتور

 

 در هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا العين و تراکتورسازي از ساعت 19:45 امشب (سه شنبه) در ورزشگاه هزا بن زايد به مصاف يکديگر رفتند که  اين ديدار با برتري 3 بر يک نماينده امارات خاتمه يافت.

به گزارش یزدیان، بازي 2 تيم در ابتداي نيمه نخست برابر بود و العين تحت تاثير امتياز ميزباني به دنبال رسيدن به گل بود. هدفي که در دقيقه 16 محقق شد و روي يک توپ ارسالي و تعلل مدافعان و داود نوشي صوفياني که در اين ديدار جايگزين حامد لک درون دروازه شده بود، همچنين پيگيري احمد اسماعيل در نهايت آساموآ ژيان گل العين را وارد دروازه تراکتورسازي کرد.

پاسخ اين گل شوت مهدي کياني بود که بعد از برخورد به نوک انگشتان خالد عيسي دروازه بان العين به تير دروازه برخورد کرد و در برگشت هم عيسي توپ را به کرنر فرستاد. اين موقعيت سرآغاز حملات تراکتورسازي براي جبران گل خورده بود.

دقيقه 32 شوت ابراهيم دياکيه که در نيمه نخست يک کارت زرد هم از داور گرفته بود با فاصله‌اي اندک از کنار دروازه صوفياني به بيرون رفت.

حملات تراکتورسازي ادامه داشت که العين روي يک ضد حمله به گل دوم رسيد، پاس ژيان به محمد عبدالرحمن رسيد تا او دروازه را باز کند اما اين پايان کار نبود و اشتباه اسماعيل احمد در دقيقه 42 سبب شد تراکتورسازي توسط ميلاد فخرالديني يکي از گل‌هاي خورده را جبران کند.

در ادامه حملات 2 تيم نتيجه را تغيير نداد تا نيمه نخست 2 بر يک به سود العين پايان يابد.

در نيمه دوم بازي متعادل دو تيم هرازگاهي با حملات بي نتيجه تراکتورسازي همراه بود، آمدن کريم انصاري‌فرد و جواد کاظميان در نيمه دوم هم نتوانست تاثيري در روند بازي داشته باشد و سرانجام آساموآ جيان در دقيقه 73 گل دوم خود و سوم العين را به ثمر رساند.

آمدن ميثم ديزآبادي بجاي مهدي کريميان هم سودي نداشت تا در نهايت با شکست 3 بر يک تراکتورسازي اين تيم جايگاهش در صدر جدول گروه را از دست بدهد.

با اين نتايج العين 6 امتيازي و لخويا 4 امتيازي با تفاضل گل بهتر در رده اول و دوم قرار گرفتند و تراکتورسازي 4 امتيازي در رده سوم بالاتر از الاتحاد 3 امتيازي ايستاد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید