عبدالرضا هاشم‌زائی:

اراده ای برای رفع حصر وجود ندارد که نامه کروبی بخواهد مانع آن بشود

شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۰:۴۸ ق.ظ 848 بازدید ۲ نظر
عبدالرضا هاشم‌زائی معتقد است نامه اخیر مهدی کروبی به اعضای خبرگان رهبری در برداشته شدن یا باقی ماندن حصر تاثیری ندارد چون هم نظام آقای #کروبی را می‌شناسد و هم آقای کروبی #نظام را می‌شناسد.

اراده ای برای رفع حصر وجود ندارد که نامه  کروبی بخواهد مانع آن بشود

🔻عبدالرضا هاشم‌زائی معتقد است نامه اخیر مهدی کروبی به اعضای خبرگان رهبری در برداشته شدن یا باقی ماندن حصر تاثیری ندارد چون هم نظام آقای #کروبی را می‌شناسد و هم آقای کروبی #نظام را می‌شناسد.

🔻عبدالرضا هاشم‌زائی، نماینده تهران درباره نامه اخیر مهدی کروبی گفته است: به اعتقاد من این نامه در برداشته شدن یا باقی ماندن حصر تاثیری ندارد چون هم نظام آقای کروبی را می‌شناسد و هم آقای کروبی نظام را می‌شناسد. مرحوم پدر ایشان هم همین گونه شجاع بود. از طرف دیگر ایشان در همه جریان‌ها نظیر هیات تجدید نظر در قانون اساسی حضور داشته‌اند.
وی افزود: ما از روز اولی که به مجلس آمدیم به دنبال برچیده شدن حصر بودیم زیرا این مسائل با تعامل و صحبت و استدلال و شنیدن حرف طرفین پیش می‌رود. این نامه جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد زیرا از طرف فردی است که شاهد ماجرا بوده و در جاهای مختلف نظیر رییس مجلس، رییس بنیاد شهید و حج دخیل بوده و شخصیت مورد احترام امام نیز بوده است. لذا خاطرات ایشان با مطالبی که افراد بصورت شفاهی شنیده‌اند متفاوت است.
🔻عضو فراکسیون بیان کرد: در طول چند سال گذشته اراده‌ای برای برچیده شدن حصر ندیدم و علت هم خیلی قابل درک نیست. ممکن است عده‌ای بگویند که این نامه مانع برچیده شدن حصر خواهد شد در حالی که اصلا بنا بر رفع حصر نبوده که حال این نامه مانع آن شود.
🔻هاشم زائی در پایان خاطرنشان کرد: این نامه و مطالب آن بر مردم اثر می‌گذارد و دوستانی که اطلاعیه می‌دهند و محکوم می‌کنند بهتر است با استدلال به مطالب این نامه پاسخ دهند. آقای کروبی با گذشت چهل سال از انقلاب، به عنوان کسی که رییس مجلس و سیاستمدار این نظام بوده، این حق را دارد خاطراتی که از تصمیمات اتخاذ شده در انقلاب دارد را شفاف سازی کند.

نظرات

شما هم نظر خود را ارسال کنید