آمار شهدای فلسطینی به 1120 تن رسید

مرداد ۷, ۱۳۹۳ ساعت: ۱۰:۴۲ ق.ظ 2,375 بازدید بدون نظر

 به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، اشرف القدره، سخنگوی بهداشت فلسطین اعلام کرد که نیروهای رژیم صهیونیستی خانه‌ای در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند که منجر به کشته شدن چهار فلسطینی از یک خانواده از جمله یک کودک و یک پیرزن شد و به این ترتیب تعداد شهدای غزه در روز سه شنبه به 24 تن از جمله 15 زن و کودک رسید.

 به گزارش منابع نیروهای اسرائیلی با موشک این خانه را هدف قرار دادند که منجر به ویرانی کامل آن شد. سه فلسطینی دیگر نیز در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیدند.

 پیش از این نیز 11 تن دیگر از جمله سه کودک و دو زن در حمله هوایی نیروهای رژیم صهیونیستی به خانه ای در اردوگاه البریج به شهادت رسیده بودند. شش فلسطینی دیگر نیز در حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به شهر رفح به شهادت رسیدند که به این ترتیب تعداد قربانیان غزه از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به 1120 شهید و 6500 زخمی رسید.

 در پی حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به پارکی در نوار غزه طی روز دوشنبه نیز 10 کودک فلسطینی به شهادت رسیدند.

 جنبش حماس نیز اعلام کرد که نیروهای رژیم صهیونیستی پایگاه تلویزیونی و رادیویی الاقصی را هدف قرار دادند.

 از سوی دیگر، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منزل اسماعیل هنیه، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را در غرب شهر غزه هدف قرار دادند اما هنوز اخباری از صدمات جانی این حادثه گزارش نشده است.

منلبع فلسطینی همچنین اعلام کردند که جنگنده های رژیم صهیونیستی از نیمه شب گذشته 11 منزل در شهر رفح را بمباران کردند.

 از سوی دیگر اسماعیل هنیه پس از اینکه نیروهای رژیم صهیونیستی منزل وی را هدف قرار دادند، گفت: منزل من گرانبهاتر از منزل مردم فلسطین نیست.ویران کردن منازل اراده ما را نخواهد شکست و ما تا زمان آزادی کامل فلسطین به مقاومت ادامه می دهیم.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز اعلام کردند که آژیرهای خطر در شهرک های اطراف نوار غزه به صدا درآمده اند.

 منابع فلسطینی اعلام کردند که پس از این که نیروهای رژیم صهیونیستی تنها نیروگاه برق در نوار غزه را هدف قرار دادند، فعالیت این نیروگاه متوقف شد.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که گروه های مقاومت فلسطین با استفاده از آرپی جی نفربر نیروهای رژیم صهیونیستی در منطقه خان یونس را هدف قرار دادند که منجر به زخمی شدن نظامیان داخل آن شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید