آقای معاون اول! چه روزی بهتر از امروز؟

اسفند ۱۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۴۱ ب.ظ 135 بازدید بدون نظر
آقای جهانگیری، چینی‌های شکسته را می‌شود بند زد اما آبی که ریخته است را نمی‌شود جمع کرد. نکند روزی بیاید که دیگر گفتن ناگفته‌ها هیچ فایده‌ای نداشته باشد.

آقای معاون اول! چه روزی بهتر از امروز؟

🖊یادداشت مصطفی داننده
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور روحانی توییت کرد: «همه حرف‌هایی که علیه دولت زده می‌شود را می‌توان ظرف ۵ دقیقه جواب داد.وقتی زمان آن برسد حتما جواب خواهیم داد اما الان شرایط کشور به گونه ای است که هیچ موضوعی و هیچ دغدغه ای مهمتر از اداره کشور و رفع مشکلات زندگی مردم نیست.به همین دلیل ما به خاطر مردم و کشورمان باید برخی از ادعاها را تحمل کنیم.»

واقعا اگر قرار است آقای جهانگیری در ۵ دقیقه جواب مخالف‌خوان‌ها را بدهد چه زمانی بهتر از امروز؟ مخالفان دولت در تمام این سال‌های سعی کردند روحانی و تیم او را ناکارآمد نشان دهند. امروز آنها تقریبا موفق شده‌اند. به خوبی توپ ناکارآمدی در زمین حسن روحانی است.

آنها برجام را بر سر نیزه زده‌اند و آن را مقصر همه مشکلات کشور می‌دانند. برایش دادگاه تشکیل داده‌اند، حکم صادر کرده‌اند و منتظر اعدام‌ش هستند.

آقای جهانگیری چه روزی بهتر از امروز؟

امروز بسیاری از کسانی که در اردیبهشت ۹۶ نام حسن روحانی را برگه انتخابات نوشتند، در منطقه ناامیدی و پشیمانی قرار دارند. حتی برخی از آنها دیگر حاضر نیستند رای خود را در انتخاب‌‌های بعدی خرج کنند. به آنها احساس خیانت به امیدشان و رای‌شان دست داده است.

آیا واقعا در این شرایط باید سکوت کرد؟

در شرایطی که رقیب از همه ابزار قانونی غیرقانوین خود برای ضربه زدن به دولت استفاده می‌کند باید سکوت کرد؟ وقتی رییس جمهور و اطرافیان او به جاسوسی متهم می‌شود باید سکوت کرد؟

آقای جهانگیری، چینی‌های شکسته را می‌شود بند زد اما آبی که ریخته است را نمی‌شود جمع کرد. نکند روزی بیاید که دیگر گفتن ناگفته‌ها هیچ فایده‌ای نداشته باشد و مثل پاشیدن یک پارچ آب به جنگلی آتش گرفته باشد.

به مردم از مشکلات بگویید. باور کنید درک می‌‌کنند. جامعه ایران از این بگم‌بگم‌ها زیاد شنیده است. تا کی وعده فردا برای گفتن؟ واقعا اگر مشکلاتی سد اداره کشور است، رو راست به مردم بگویید و اگر نیست و توان دولت همین است، کار را به فرد دیگری بسپارید و از مردم به خاطر نتوانستن‌ها عذرخواهی کنید.

آقای روحانی، آقای جهانگیری و اعضای محترم دولت، ناامیدی مردم را جدی بگیرید. ناامیدی از دولت شما به مراتب بدتر از ناامیدی از دولت احمدی نژاد است. مردم وقتی از دولت احمدی نژاد ناامید شدند، رای را به صندوق شما ریختند چون امید داشتند، شرایط زندگی‌شان بهبود پیدا خواهد کرد. حالا اگر از شما ناامید شوند، دیگر نمی‌دانند به چه کسی باید اعتماد کنند؟

همه ما ترامپ را می‌شناسیم و می‌دانیم هدف چیست و چه نقشه‌هایی برای ایران دارد اما همه مشکل او نیست. همانطور که در مورد ترامپ راحت سخن می‌‌‌گویید در مورد دیگر مشکلات هم راحت سخن بگویید و وعده فردا را ندهید لطفا.

شما هم نظر خود را ارسال کنید