آقای صدیقی، معترضان آشغال نیستند!

دی ۲۲, ۱۳۹۶ ساعت: ۲۰:۴۱ ب.ظ 530 بازدید بدون نظر
در پی اظهارات کاظم صدیقی (امام جمعه موقت تهران) در خطبه‌های نماز جمعه كه معترضین را آشغال نامید و موجب بازتاب وسیعی در فضای مجازی شده است

آقای صدیقی، معترضان آشغال نیستند!

در پی اظهارات کاظم صدیقی (امام جمعه موقت تهران) در خطبه‌های نماز جمعه که معترضین را آشغال نامید و موجب بازتاب وسیعی در فضای مجازی شده است، مخاطبین با هشتگ آشغال در این خصوص در حال توییت کردن هستند.

عزت‌الله ضرغامی گفت: تعبیر کلی “آشغال” در مورد معترضین، مشابه “خس و خاشاک” هزینه ساز است. ضرغامی در کانال تلگرامی خود در ادامه نوشت: کلام غیردقیق، زمینه‌ساز فهم نادرست و بروز فتنه است. او ادامه داد: راه حل معضلات فرهنگی – اجتماعی افزایش بودجه حوزه های علمیه نیست! گفتنی اینکه، صدیقی گفته بود: در بودجه، برای فرهنگ بودجه‌ای قابل اعتنا در نظر گرفته نشده است. به حوزه‌های علمیه توجه نمی‌شود، بودجه تعیین شده مطلوب حوزه‌های علمیه نیست و همه بودجه هایی که پیش بینی شده درصد کمی از یک دانشگاه از دانشگاه‌های کشور است، اگر می‌خواهید دین را رواج دهید باید برای حوزه‌های علمیه و مراکز فرهنگی در بودجه، برنامه‌ای مناسب پیش‌بینی کنید.
همچنین مصطفی تاجزاده نیز در توییتی نوشت:
 جناب #صدیقی آشغال نامیدن و بدتر از آن آشغال دانستن فرزندان معترض و سرخورده ما که همگی پس از انقلاب به دنیا آمده اند، به دور از منش نبوی و علوی است. اگر نمی توانیم دردی دوا کنیم، نمک بر زخمشان نپاشیم. احترامشان را نگه دارید و به شعور این ملت شریف و بافرهنگ توهین نکنید.

شما هم نظر خود را ارسال کنید