آغاز سرد جام ملت های آسیا با تساوی میزبان برابر بحرین

دی ۱۶, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۶ ق.ظ 759 بازدید بدون نظر
هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا با دیدار امارات و بحرین در ورزشگاه زاید اسپورت آغاز شد که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید.

گزارشی از  افتتاحیه جام ملت های آسیا ۲۰۱۹/ امارات یک- بحرین یک

آغاز سرد جام ملت های آسیا با تساوی میزبان برابر بحرین/ نجات امارات با کمک داور! + عکس

دیدار افتتاحیه جام ملت های آسیا با تساوی به پایان رسید.

  هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا با دیدار امارات و بحرین در ورزشگاه زاید اسپورت آغاز شد که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید.

این دیدار با قضاوت ادهم مخادمه، داور ۳۱ ساله اردنی برگزار شد.

 

ترکیب امارات:

خالد عیسی بلال، غنیم، فارس جوما السعدی، صالح عیسی، بندر محمد، علی حسن سالمین، آمر عبدالرحمان، خفلان مبارک، خمیس اسماعیل، اسماعیل الحمدی، علی احمد مبخوت. سرمربی: آلبرتو زاکرونی

ترکیب بحرین:

علاوی، جوما، ولید الحیام، شمسان، سید عیسی، علی جعفر مدان، سعید، الاسود، علی الصافی، محمد الرمحیمی، جمال راشد. سرمربی: میروسلاو سوکوپ

نیمه اول:

اسماعیل الحمدی اولین موقعیت جدی بازی را برای امارات به وجود آورد اما این بازیکن در موقعیت تک به تک مغلوب دروازه بان حریف شد و توپ به کرنر رفت. در ادامه مسابقه بحرین بازی بهتری ارائه داد و توانست بازی را پایاپای کند. نیمه اول نه چندان دلچسب این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه اول این بازی امارت ۶۹٫۲ و بحرین ۳۰٫۲ درصد توپ را در اختیار داشتند. تعداد کرنرهای دو تیم هم در عدد ۲ مساوی بود. شوت امارات ۵ و بحرین ۲ بود اما تنها یکی از این ضربات در چارچوب بود که آن هم دروازه بان بحرین در دقایق نخست بازی به کرنر فرستاد. خمیس و عبدالرحمان در نیمه نخست کارت زرد گرفتند.

نیمه دوم:

در نیمه دوم بازیکنان بحرین شرایط بهتری را داشتند و خطرناک تر از میزبان بازی را پیگیری کردند. علی مدن با یک شوت اولین موقعیت جدی نیمه دوم را ایجاد کرد اما دروازه بان امارات مانع گل خوردن میزبان شد. علی مبخوت در دقیقه ۶۸ رو ارسال کرنر می توانست به راحتی دروازه بحرین را باز کند اما توپ او با بی دقتی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. زاکرونی مربی امارات در نیمه دوم محمد عبدالرحمان را به جای برادرش آمر عبدالرحمان به میدان فرستاد. در دقیقه ۷۸ روی اشتباهات دروازه بان میزبان و خروج او از دروازه، محمد الرمحیمی با ضربه سر برای بحرین گلزنی کرد. تلاش مدافعان میزبان برای بیرون کشیدن توپ از دروازه خالی بی فایده بود تا میزبان با یک گل عقب بیفتد. رشید در یک موقعیت تک به تک توپ را به دست دروازه بان بحرین زد و دروازه بان بحرین مانع مساوی شدن بازی شد. اما دقایقی بعد داور مسابقه خطای هند بازیکن بحرین را اعلام کرد و به سود امارات پنالتی گرفت. خطایی که به نظر خیلی درست نمی آمد. در دقیقه ۸۸ روی همین ضربه پنالتی توسط خلیل بازی را به تساوی یک- یک رساند. در نهایت این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. در نیمه دوم شرایط فنی بازی نسبت به نیمه نخست بهتر شد و دو تیم در نهایت با ۸ ضربه داخل چارچوب کار را به پایان رساندند.

زاکرونی: تساوی برابر بحرین برای ما مطلوب نیست

آلبرتو زاکرونی سرمربی امارات بعد از این دیدار گفت: تساوی کمترین حق ما در این بازی بود. در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم ولی همیشه بازی‌های نخست، از دشواری‌های زیادی برخوردار است و نزدیک دنبال می‌شود. در نیمه دوم تیمم تلاش زیادی برای گلزنی کرد ولی روی یک غفلت دروازه ما باز شد و سپس روی به بازی مستقیم آوردیم و این کار ما نتیجه داد و بازی را به تساوی کشاندیم. تساوی در این دیدار نتیجه مطلوبی برای ما نیست ولی فرصت جبران داریم و می‌توانیم در ادامه بهتر شویم. انتظار دارم تیمم در دو بازی بعدی بتواند بهتر ظاهر شود و نتیجه بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی بحرین: کسب امتیاز برابر میزبان ارزشمند است

میرسلاو سوکوپ سرمربی بحرین بعد از این دیدار گفت: از بازی تیمم راضی هستم. به خوبی توانستیم ستاره‌های امارات را در زمین بازی مهار کنیم. به حریف موقعیت های کمی دادیم و فضاها را از آنها گرفتیم. امارات بازیکنان خطرناک زیادی دارد ولی ما به آنها اجازه ندادیم خطرساز شوند.

سرمربی تیم ملی بحرین در ادامه صحبت های خود گفت: کسب یک امتیاز برابر میزبان جام ملت‌ها نتیجه خوبی است. هر چند می توانستیم حتی برنده بازی هم شویم و ۳ امتیاز را به دست بیاوریم. حالا به دو بازی بعدی خودمان فکر می کنیم و امیدواریم بتوانیم از گروه صعود کنیم.

ستاره بحرین: پنالتی نبود امارات را شکست داده بودیم

محمد الرمیحی زننده تنها گل بحرین بعد از بازی گفت: خدا را شکر که توانستیم یک امتیاز ارزشمند را به دست آوریم. امارات بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب خود دارد و از امتیاز میزبانی هم برخوردار بود.

او ادامه داد: یک امتیاز هم برای ما خوب است. اگر پنالتی نبود سه امتیاز را به دست می آوردیم و پیروز بازی می شدیم. در نیمه نخست خوب نبودیم اما در نیمه دوم از همه نظر خوب بودیم.

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

57808694

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

جام ملت های آسیا - بحرین و امارات

===========

افتتاحیه جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ +عکس و فیلم

مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا  در ورزشگاه زاید ابوظبی برگزار شد

هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه شنبه ۱۵ دی به میزبانی ورزشگاه بن زاید شهر ابوظبی در امارات آغاز  شد. در روز نخست این رقابت های امارات میزبان به مصاف بحرین رفت. قبل از آغاز این دیدار مراسم افتتاحیه برگزار شد.

* ۶۰۰ هنرمند در مراسم افتتاحیه حاضر هستند و از این نظر یک اتفاق کم نظیر در تاریخ مراسم های افتتاحیه جام ملت های رخ می دهد.

*سه هنرمند بزرگ اماراتی نیز در این مراسم اجرا دارند. حسین الجاسم، ایدا آل منهلی و احمد فتحی سه خواننده اماراتی هستند که در مراسم حضور دارند. “Zanaha Zayed,” عنوان آهنگ افتتاحیه است که توسط “عارف الخاجه” نوشته شده است.

*”روشن سومارچن” نیز اجرای مراسم افتتاحیه را برعهده دارد.

*”منصور” نوجوان اماراتی به عنوان نماد شادی در مراسم نقش پررنگی داشت. از نماد مسابقه ها و شعار آن یعنی “همه آسیا در کنار هم” رونمایی شد.

*در حالی که خوانندگان اماراتی در حال خواندن آواز سنتی بودند، افرادی با در دست داشتن پرچم کشورهای حاضر در رقابت ها رژه رفتند.

* طی یک آتش بازی در وسط میدان؛ نمادی از کاپ قهرمانی رقابت ها رونمایی شد.

* برخی از هنرمندان با لباس های عربی مشغول به رقص های محلی کشور امارات بودند.

* جیانی اینفانتینو رییس فیفا در کنار محمد بن راشد آل مکتوم مراسم افتتاحیه را تماشا می‌کند.

* نکته جالب توجه خالی بودن صندلی های ورزشگاه در زمان برگزاری مراسم بود.

علی دایی و مهدی مهدوی کیا از فوتبالیست های ایرانی جزو میهمانان ویژه این بازی و مراسم افتتاحیه بودند. ابراهیم شکوری هم در کنار آن ها حاضر بود.

 

 

13971015000983_Test_NewPhotoFree

photo_2019-01-05_19-37-58

photo_2019-01-05_19-23-02

 

57808689

57808690

photo_2019-01-05_19-20-16

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید