جام جهانی2018 روسیه

آرژانتین ۲- نیجریه ۱؛ مسی در جام جهانی ماند

تیر ۵, ۱۳۹۷ ساعت: ۲۳:۳۳ ب.ظ 1,377 بازدید یک نظر
تیم ملی آرژانتین با گلی که مارکوس روخو در دقایق پایانی زد و به لطف عدم پیروزی ایسلند موفق شد از مرحله گروهی جام جهانی بالا برود./فرانسه و دانمارک در بازی کسل کننده که با مساوی بدون گل به پایان رسید موفق به صعود به مرحله بعد شدند.

نجات آلبی سلسته به کمک کرواسی؛

آرژانتین ۲- نیجریه ۱؛ مسی در جام جهانی ماند

تیم ملی آرژانتین با گلی که مارکوس روخو در دقایق پایانی زد و به لطف عدم پیروزی ایسلند موفق شد از مرحله گروهی جام جهانی بالا برود./فرانسه و دانمارک در بازی کسل کننده که با مساوی بدون گل به پایان رسید موفق به صعود به مرحله بعد شدند.

گزارش بازی های امروز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه:

به گزارش “یزدیان”، تساوی در نخستین بازی جام جهانی برابر ایسلند و شکست ۳ بر صفر مقابل کرواسی، شروع ناامید کننده‌ای برای لیونل مسی و یارانش بود ولی آنها امشب که به مصاف نیجریه رفتند، امیدوار به پیروزی بودند تا در کنار عدم پیروزی ایسلند در مسابقه همزمان برابر کرواسی، بتوانند از حذف نجات پیدا کنند و به مرحله یک هشتم نهایی برسند.
لیونل مسی در دقیقه ۱۴ آرژانتین را پیش انداخت و نیمه اول با تساوی یک بر صفر به سود آلبی سلسته به پایان رسید ولی پنج دقیقه پس از شروع نیمه دوم، نیجریه از روی نقطه پنالتی توسط ویکتور موزس گلزنی کرد تا مثل ابتدای مسابقه، آرژانتین در آستانه حذف قرار داشته باشد ولی حملات یاران مسی بالاخره نتیجه داد و آنها در دقیقه ۸۶ روی ارسال مرکادو و شوت مارکوس روخو به گل رسید تا از سوی دیگر با توجه به برتری ۲ بر یک کرواسی برابر ایسلند، به‌عنوان تیم دوم گروه D به مرحله حذفی راه پیدا کند.

Match video
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛ گروه D
سه‌شنبه: ۹۷/۰۴/۰۵ ؛ ساعت ۲۲:۳۰
استادیوم: سن پترزبورگ/ تماشاگر: ۶۴۴۶۸ نفر
داور: جونیت چاکر(ترکیه)؛ کمک‌ها: باهاتین دوران، طارق اونگون و بیورن کویپرس(هلند)/ کمک داور ویدئویی: دنیل اورساتو(ایتالیا)

 

اخطار:

لئون بالوگان(۳۲) میکل(۹۰) از نیجریه

خاویر ماسکرانو(۴۹) اور بانگا(۶۴) لیونل مسی(۴+۹۰) از آرژانتین

 

تیم ملی آرژانتین

فرانکو آرمانی، نیکولاس اوتامندی، مارکوس روخو، گابریل مرکادو، نیکولاس تالیافیکو(۸۰- سرخیو آگوئرو)، خاویر ماسکرانو، اور بانگا، انزو پرز(۶۰- کریستین پاوون)، آنخل دی‌ماریا(۷۲- ماکسیمیلیانو مسا)، لیونل مسی و گونسالو ایگواین.
سرمربی: خورخه سامپائولی

 

تیم ملی نیجریه

رانسیس اوزوهو، لئون بالوگان، ویلیام اکونگ، کنت اومرو(۹۰- الکس ایوبی)، جان اوبی میکل، اوگنکارو ایتبو، ویلفرد اِن‌دیدی، ویکتور موزس، برایان ایدوو،احمد موسی(۲+۹۰- سیمئون انوانکو) و کلچی ایهه‌ناچو(۴۶- اودیون ایگالو).
سرمربی: گرنوت روا

 

شرح گل

آرژانتین ۱ – نیجریه ۰ (دقیقه ۱۴: لیونل مسی): پاس بلند عالی اور بانگا از میانه زمین به پشت مدافعان نیجریه را لیونل مسی با یک کنترل توپ عالی، حرکت به سمت دروازه و شوت روی پای راست محکم و با دقت تبدیل به گل اول آرژانتین کرد.

 

 

آرژانتین ۱ – نیجریه ۱ (دقیقه ۵۰: ویکتور موزس): پنالتی اعلام شده به سود نیجریه را موزس به سمت راست دروازه و خلاف جهت آرمانی زد تا گل تساوی را به ثمر رساند.

 

 

آرژانتین ۲ – نیجریه ۱ (دقیقه ۸۶: مارکوس روخو): سانتر دقیق و عالی مرکادو از جناح راست زمین را مارکوس روخو پیشتاخته بدون معطلی و با ضربه بغل پا تبدیل به گل دوم آرژانتین کرد.

 

بهترین بازیکن

آرژانتین در حالی توانست به سختی از سد نیجریه عبور کند که هیچ یک از بازیکنان این تیم نمایش چندان درخشانی نداشتند ولی با این وجود لیونل مسی باز هم ستاره تیمش بود که با دریبل‌های زیاد و پاس‌های در عمق خود خطرساز شود و یک گل زیبا هم بزند تا بهترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

اتفاق ویژه

آرژانتین که چهار سال قبل به نایب قهرمانی در جام جهانی برزیل رسیده بود و یکی از مدعیان اصلی رقابت‌های ۲۰۱۸ به شمار می‌رفت، بعد از یک تساوی و یک باخت بالاخره امشب موفق شد نخستین پیروزی خود را برابر نیجریه جشن بگیرد و از سوی دیگر لیونل مسی در سومین دیدار مرحله گروهی گل اول خود را بزند تا به مرحله یک هشتم نهایی برسند.

لحظات حساس

 

دقیقه ۸: شوت پای چپ تالیافیکو روی پای او جفت و جور نشد و به اوت رفت.
دقیقه ۹: شوت محکم احمد موسی به شکل خطرناکی از روی دروازه آرژانتین عبور کرد و راهی اوت شد.
دقیقه ۲۸: پاس در عمق زمینی عالی مسی به ایگواین  را اوزوهو زودتر از مهاجم آرژانتینی دفع کرد تا خطر از روی دروازه نیجریه دور شود.
دقیقه ۳۴: ضربه ایستگاهی تماشایی مسی با عبور از کنار دیوار دفاعی نیجریه با واکنش عالی اوزوهو و در ادامه برخورد به تیرک عمودی دروازه تبدیل به گل نشد تا مسی فعلا دبل نکرده باشد.

دقیقه ۳+۴۵: ارسال ایهه‌ناچو از سمت راست میانه زمین با ضربه پشت سر ایدوو همراه شد که جمع کردن توپ آرمانی را به دردسر نیانداخت.

دقیقه ۴۹: بعد از توپ ارسالی از کرنر سمت چپ زمین، ماسکرانو در تیرک اول روی بالوگان خطا کرد که چاکر، داور مسابقه در صحنه مشکوکی اعلام پنالتی به سود نیجریه کرد.

 

 

دقیقه ۵۹: فرار احمد موسی از سمت چپ زمین فرار سریعی داشت و به زیبایی ماسکرانو را جای گذاشت ولی پاس کات‌بک او را مدافعان آرژانتین دفع کردند.

دقیقه ۷۱: احمد موسی بعد از یک لایی چشم‌نواز و عبور از مرکادو، در عرض پاس داد که ایگالو توپ را رها کرد تا موقعیت خوب شوت‌زنی برای ان‌دیدی فراهم شود ولی ضربه روی پای او از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از روی تیرک افقی دروازه آرژانتین به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: ضد حمله سریع نیجریه از سمت چپ باز هم توسط احمد موسی ترتیب داده شد که ارسال او را ماسکرانو با تکل بلند زد ولی در ادامه توپ را مارکوس روخو با سر زد، بعد به دستان او برخورد کرد و شوت سر ضرب ایگالو به خطرناک‌ترین شکل ممکن از کنار دروازه آرژانتین عبور کرد؛ در این صحنه چاکر با وجود بازبینی ویدئویی، برای نیجریه اعلام پنالتی نکرد.

دقیقه ۸۱: ایگواین بهترین فرصت برای باز کردن دروازه نیجریه را داشت ولی شوت او از محوطه جریمه با اختلاف زیادی به اوت رفت.

دقیقه ۸۳: آرمانی با واکنشی عالی ضربه ایگالو در موقعیت تک به تک را مهار کرد.

دقیقه ۸۴: ضربه آزاد بازیکنان نیجریه به تور کنار دروازه آرژانتین برخورد کرد تا همچنان بازی با تساوی یک بر یک دنبال شود.

 

 

در حاشیه

 

* آرژانتین با پنج تغییر در ترکیب نسبت به بازی اخیرش برابر کرواسی امشب به مصاف نیجریه رفته که فرانکو آرمانی، اور بانگا، انزو پرز، آنخل دی‌ماریا و ایگواین به جای ویلفرد کابایرو، ادواردو سالویو، مارکوس آکونا، ماکسیمیلیانو مسا و سرخیو آگوئرو بازی می‌کنند.
* پیروزی تیم ملی نیجریه در مسابقه اخیرش برابر ایسلند موجب شده هیچ تغییری در ترکیب این تیم در بازی امشب شاهد نباشیم.
* لئون بالوگان، مدافع نیجریه در دقیقه ۳۲ خطای خطرناکی روی پای دی‌ماریا که در موقعیت تک به تک قرار داشت، مرتکب شد ولی داور ترکیه‌ای فقط خطا گرفت و یک کارت زرد به او داد تا با اعتراض آرژانتینی‌ها مواجه شود.

* دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین همانند دو مسابقه گذشته این تیم در جام جهانی امشب هم در ورزشگاه حضور دارد که خوشحالی جالب توجهی هم بعد از گل مسی انجام داد.
* خاویر زانتی، مدافع سابق فوتبال آرژانتین در ورزشگاه سن پترزبورگ حضور دارد.

* گل اول آرژانتین به نیجریه، صدمین گل جام جهانی ۲۰۱۸ بود که توسط لیونل مسی به ثمر رسید.

 

=====================

در قامت یک مدعی

کرواسی ۲ ایسلند ۱؛ تقدیم به مسی و آرژانتین!

تیم ملی کرواسی سومین بازی مرحله گروهی را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت تا قاطعانه راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

Match video

به گزارش “یزدیان”، دیدار تیم های کرواسی و ایسلند در چارچوب آخرین بازی مرحله گروهی گروه چهارم از ساعت ۲۲:۳۰ برگزار شد و در نهایت با پیروزی ۲-۱ کرواسی به پایان رسید. این مسابقه در ورزشگاه رستوف آره نا برگزار شد و داوران اسپانیایی قضاوت آن را برعهده داشتند.

 

زلاتکو دالیچ ترکیبی متفاوت نسبت به بازی های گذاشته در این بازی استفاده کرد و به چند بازیکن اصلی استراحت داد و بازیکنانی نظیر مودریچ و کواچیچ را هم در جریان بازی تعویض نمود. اما در طرف دیگر تیم ملی ایسلند با تمام قوا به زمین آمد تا با شکست تیم قدرتمند کرواسی راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

بازی در نیمه اول با نتیجه صفر صفر به پایان رسید و به نظر می رسید کروات ها به این نتیجه راضی هستند. اما در آغاز نیمه دوم میلان بادلی دروازه هالدرستون را گشود تا کرواسی در آستانه صعود با ۹ امتیاز قرار بگیرد. این گل روی حرکت دفاع کنار سرمه ای پوشان از سمت چپ، دفع ناقص مدافع تیم ایسلند و شوت دقیق میلان بادلی به دست آمد.

 

اما این پایان کار نبود و سیگوردسن در دقیقه ۷۶ با استفاده ضربه پنالتی موفق به گلزنی شد. ایسلند با این گل امیدوارانه بازی را دنبال کرد و حملاتی نیز روی دروازه کرواسی انجام داد ولی در دقیقه ۹۰ ایوان پریشیچ ستاره تیم اینتر بار دیگر دروازه هالدرستون را فرو ریخت تا کروات ها با امتیازات کامل راهی مرحله حذفی شوند.

کرواسی با این نتیجه در کنار اروگوئه بهترین تیم مرحله گروهی شد اما نتوانست بدون گل خورده مرحله گروهی را تمام کند.

تیم دالیچ در مرحله بعد به مصاف دانمارک می رود و آرژانتین به عنوان تیم دوم با فرانسه دیدار می کند. تیم دوست داشتنی ایسلند با یک امتیاز بازی با آلبی سلسته قعرنشین شد و نیجریه جایگاه سوم را به دست آورد.

 

جدول جام جهانی (۲۰۱۸) – گروه D

جام جهانی گروه D
تیمبازیهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱کرواسی۳۳۰۰۷۱۶۹
۲آرژانتین۳۱۱۱۳۵۴
۳نیجریه۳۱۰۲۳۴۳
۴ایسلند۳۰۱۲۲۵۱

=====================

رضایت کامل اروپایی‌ها به یک امتیاز؛

فرانسه ۰ – دانمارک ۰؛ سردترین بازی ۲۰۱۸

تیم‌های اروپایی فرانسه و دانمارک بدون اینکه خطر چندانی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند به تساوی رضایت دادند.

Match video

به گزارش “یزدیان”، تیم ملی فرانسه که جام جهانی را با پیروزی ۲ بر یک مقابل استرالیا آغاز کرده بود و در دیدار اخیرش هم یک بر صفر برابر پرو به برتری رسید، امروز تنها به یک امتیاز در جدال با دانمارک چهار امتیازی نیاز داشت تا صدرنشینی‌اش در گروه C را قطعی کند که همین اتفاق هم افتاد؛ خروس‌ها که نیمی از نفرات اصلی خود را در زمین نداشتند برابر دانمارکی که از توان حمله‌ای خود کم کرده بود، کارشان را با تساوی صفر- صفر تمام کردند تا هر دو تیم با کسب یک امتیاز جایگاه‌های اول و دوم خود را قطعی کرده و از این گروه به مرحله یک هشتم نهایی بروند.
تیم ملی پرو هم با پیروزی مقابل استرالیا در دیدار همزمان ۳ امتیازی شد تا تیم سوم جدول گروه C شود و بالاتر از استرالیا یک امتیازی قرار بگیرد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛ گروه C
سه‌شنبه: ۹۷/۰۴/۰۵ ؛ ساعت ۱۸:۳۰
استادیوم: لوژنیکی مسکو/ تماشاگر: ۷۸۰۱۱ نفر
داور: ساندرو ریچی(برزیل)؛ کمک‌ها: امرسون دی کاروالیو، مارسلو فن‌گاس و جیانلوکا روچی(ایتالیا)/ کمک داور ویدئویی: مائورو ویگلیانو(آرژانتین).

اخطار: ماتیاس یورگنسن(۳+۴۵) از دانمارک

 

تیم ملی فرانسه

استیو مانداندا، رافائل واران، پرسنل کیمپبه، جبرئیل سیدیبه، لوکاس هرناندز(۵۰- بنجامین مندی)، انگولو کانته، استیون انزونزی، عثمان دمبله(۷۸- کیلیان امباپه)، توماس لمار، آنتوان گریزمان(۶۴- نبیل فکیر)  و اولیویه ژیرو.
سرمربی: دیدیه دشان

 

تیم ملی دانمارک

کاسپر اشمایکل، سیمون کیائر، آندریاس کریستنسن، هندریک دالسگارد، ینس استریگر لارسن، ماتیاس یورگنسن، توماس دلینی(۲+۹۰- لوکاس لارگر)، کریستین اریکسن، پیونه سیستو(۶۰- ویکتور فیشر)، مارتین برایتوایت و آندریاس کورنلیوس(۷۵- کسپر دولبرگ).
سرمربی: اگی هاریدی

 

 

بهترین بازیکن

جبرئیل سیدیبه، مدافع راست تیم ملی فرانسه که بعد از دو بازی برای نخستین بار در ترکیب خروس‌ها قرار گرفته بود، نمایش فراتر از حد تصوری داشت و در دیدار کسل کننده مقابل دانمارک، اجازه نداد معدود حملات حریف‌شان شکل بگیرد و ۶ سانتر و دو توپ بلند برای مهاجمان تیمش فرستاد و علاوه بر آن در ۶ نبرد تن به تن برنده بود تا در کنار ۷۹ پاس صحیحی که داد، بهترین بازیکن این مسابقه باشد.

 

لحظات حساس

 

دقیقه ۴: برایتوایت با یک دریبل سر پای زیبا هرناندز را جای گذاشت ولی در مقابل دروازه فرانسه بعد از برخوردی که با کیمپبه داشت، روی زمین افتاد که داور برزیلی دستور به ادامه مسابقه داد.

دقیقه ۱۵: برخورد دالسگارد و هرناندز در محوطه جریمه دانمارک با خطای پنالتی برای فرانسه همراه نشد تا در ادماه شوت فنی ژیرو را اشمایکل از کنج دروازه بیرون بکشد.
دقیقه ۱۶: ضربه سر واران روی توپ ارسالی از کرنر خطری روی دروازه دانمارک به وجود نیاورد و به اوت رفت.

دقیقه ۲۵: برخورد توپ به دست مدافع دانمارک  در محوطه جریمه این تیم موقعیت مشکوک به پنالتی رخ داد که روچی، داور مسابقه مثل صحنه‌های قبل اعتقادی به گرفتن پنالتی نداشت.

دقیقه ۲۹: اریکسن نفوذ سریعی به محوطه جریمه داشت تا سانتر زمینی از سمت چپ زمین را تبدیل به گل کند ولی خروج به موقع مانداندا و برخورد با هافبک دانمارک صحنه مشکوک به پنالتی رقم زد که باز هم داور برزیلی خطایی تشخیص نداد.

دقیقه ۳۳: دمبله با سر توپ دلینی را جای گذاشت ولی شوت فنی پای راست او با اختلاف کمی از کنار دروازه دانمارک به اوت رفت.
دقیقه ۴۰: شوت محکم گریزمان دقت لازم را نداشت تا اشمایکل در دو مرحله توپ را جمع کند.

دقیقه ۴۴: پاس بلند عالی انزونزی از میانه زمین به پشت مدافعان دانمارک را گریزمان به عقب پاس داد ولی ژیرو با وجود اینکه موقعیت خوبی داشت ولی شوت پای راست بی‌دقتی زد تا توپ از بالای دروازه دانمارک راهی اوت شود.
دقیقه ۴۵: شوت دمبله مثل بازی‌های قبل بی‌ثمر بود و به بیرون رفت.

دقیقه ۵۴: شوت محکم اریکسن از روی ضربه ایستگاهی فاصله ۳۰ متری در دو مرحله توسط مانداندا جمع شد تا دروازه فرانسه همچنان بسته بماند.

دقیقه ۵۹: شوت روی پای اریکسن از قوس محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه فرانسه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۰: شوت سر ضرب پای چپ فکیر از پشت محوطه جریمه به تور کنار دروازه دانمارک برخورد کرد.

دقیقه ۷۵: ارسال فکیر از جناح چپ زمین با ضربه سر ژیرو همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه دانمارک به اوت رفت.

دقیقه ۸۲: اشمایکل با شیرجه به سمت راست دروازه و دفع توپی که با شوت محکم فکیر به سمت دروازه او آمده بود، اجازه نداد فرانسه به گل برسد.

 

 

 

اتفاق ویژه

 

در ۳۶ بازی از جام جهانی ۲۰۱۸ هیچ مسابقه‌ای با تساوی بدون گل به اتمام نرسیده بود ولی امروز فرانسه که تنها یک امتیاز برای صدرنشینی در گروه C و دانمارک که نیاز به یک امتیاز برای قطعی کردن صعود داشت، در جدال مقابل هم گلی نزدند تا هر دو تیم به خواسته‌شان برسند.

 

در حاشیه

 

* فرانسه با ۶ تغییر نسبت به بازی اخیرش با پرو امروز به مصاف دانمارک آمده که مانداندا، کیمپبه، سیدیبه، انزونزی، دمبله و لمار به جای هوگو لوریس، ساموئل اومتیتی، بنجامین پاوارد، پل پوگبا، کیلیان امباپه، بلیز ماتوئیدی بازی می‌کنند.
* عدم حضور لاس شونه، یوسف یوراری پولسن و نیکولای یورگنسن و به میدان رفتن ماتیاس یورگنسن، مارتین برایتوایت و آندریاس کورنلیوس سه تغییر در ترکیب امروز دانمارک در مقایسه با مسابقه گذشته‌اش برابر استرالیا است.
* یوسف یوراری پولسن، مهاجم دانمارک به دلیل دو اخطاره بودن بازی امروز با فرانسه را از دست داده است.

* تمام ظرفیت ۷۸ هزار و ۱۱ نفری ورزشگاه لوژنیکی موسکو تکمیل شده که این اتفاق تنها در دیدار افتتاحیه جام جهانی رخ داده بود.

* دلینی به دلیل مصدومیت در آخرین دقایق مسابقه تعویض شد.

 

=====================

 

فرصت‌سوزی کانگوروها در آخرین بازی؛

استرالیا ۰ – پرو ۲؛ پایان خوش تیم شایسته جام جهانی

تیم ملی پرو موفق شد مزد دو بازی درخشان اخیرش را امروز برابر استرالیا بگیرد و با پیروزی جام جهانی ۲۰۱۸ را تمام کند.

Match video

به گزارش “یزدیان”، در یکی از دو مسابقه پایانی گروه C جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم استرالیا که در نخستین مسابقه برابر فرانسه شکست خورد و در مسابقه اخیرش یک امتیاز از دانمارک گرفت، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم المپیک شیفت سوچی به قضاوت سرگئی کاراسف به مصاف تیم پرو صفر امتیازی رفت.

 

ملی پوشان فوتبال پرو با وجود اینکه بعد از دو شکست متوالی حذف شده بودند، مثل دو دیدار اخیرشان امروز هم عملکرد خوبی مقابل استرالیا داشتند ولی این بار مزد بازی خوب خود را گرفتند و توانستند در دقیقه ۱۴ روی ارسال یوشیمار یوتون و شوت روی پای تماشایی آندره کاریو دروازه استرالیا را باز کنند.

 

پرویی‌ها که نیمه اول را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشته بودند، در دقیقه ۵۰ هم روی توپی که کوئوا به پای یدیناک زد و در ادامه شوت گوئررو از مقابل محوطه ۶ قدم به دومین گل برابر کانگوروها دست پیدا کند.

 

در ادامه شاگردان برت فن مارویک که تا پیش از مسابقه امیدوار به شکست دانمارک برابر فرانسه بودند و می‌خواستند با پیروزی مقابل پرو به برتری برسند، دومین باخت جام جهانی را با نتیجه ۲ بر صفر در دیدار با پرو متحمل شدند تا یک امتیازی بمانند.

 

 

تیم ملی پرو بعد از دو بازی درخشان برابر دانمارک و فرانسه که با شکست برای آنها همراه بود، امروز مزد عملکرد خوب خود را گرفت و با برتری ۲ بر صفر مقابل استرالیا و حضور در رده سوم جدول گروه C جام جهانی ۲۰۱۸ را تمام کرد تا کانگوروها با یک امتیاز قعرنشین شوند.

متئو رایان، ترنت سینسبوری، مارک میلیگان، جاش ریزدون، عزیز بهیچ، مایل یدیناک، آرون موی، متئو لکی، رابی کروسه(۵۸- دنیل ارزانی)، تام روجیچ(۷۲- جکسون ایروینه) و تامی یوریچ(۵۳- تیم کیهیل) بازیکنانی بودند که با تصمیم برت فن مارویک در این مسابقه بازی کردند.

 

پدرو گایسه، کریستین راموس، اندرسون سانتاماریا، لوئیس آدیونکولا، میگل ترائوکو، رناتو تاپیا(۶۳- پائولو اورتادو)، یوشیمار یوتون(۴۶- پدرو آکینو)، آندره کاریو(۷۹- ویلدر کارتاگنا)، ادریسون فلورس، کریستین کوئوا و پائولو گوئررو هم نفرات تیم ملی پرو در مسابقه امروز برابر استرالیا بودند که به‌عنوان بازیکن ثابت و یار تعویضی به میدان رفتند.

 

مایل یدیناک(۱۰)، دنیل ارزانی(۶۰)، تام روجیچ(۶۶) و مارک میلیگان(۸۸) از استرالیا و یوشیمار یوتون(۴۵) و پائولو اورتادو(۷۹) از پرو بازیکنان اخطاری این مسابقه بودند.